Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteistas dėl keptuvės sugėrovą nužudęs vyras

Keptuvė
Photos.com / Keptuvė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį žmogų nužudžiusiam dvidešimtmečiui M. L., kuriam paskirta 11 metų laisvės atėmimo bausmė.

Kartu jaunas vyras nužudytojo seseriai turės atlyginti 3780 Lt turtinės ir 10 tūkst. Lt neturtinės žalos.

Teismas nustatė, kad sausio 6 d. nuo 16 iki 17 val. apleistame pastate, Klaipėdoje, M. L. apsvaigęs nuo alkoholio, supykęs, kad nukentėjusysis kėsinosi pagrobti keptuvę, smogė nukentėjusiajam V. D. kumščiu į veidą ir ištempęs jį į lauką toliau smūgiavo kumščiais ir spardė kojomis, suduodamas nukentėjusiajam ne mažiau kaip 14 smūgių. Dėl krūtinės ląstos sužalojimo su daugybiniais šonkaulių lūžiais ir kairiojo plaučio plyšimu kitą dieną Klaipėdos universitetinėje ligoninėje V. D. mirė. Teisiamasis kaltu prisipažino.

Teismas nuosprendyje konstatavo, kad byloje esantys duomenys leidžia daryti neabejotiną išvadą, kad nukentėjusiojo V. D. mirties priežastimi tapo M. L. veiksmais padarytas sunkus nukentėjusiojo sveikatos sutrikdymas.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui, skundą paduodant per Klaipėdos apygardos teismą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min