Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteistas dvidešimtmetis, nukirtęs 80 metrų varinio elektros kabelio, kurį pardavęs ketino nusipirkti treningus ir batus

Teismo nuosprendis
Photos.com nuotr. / Teismo nuosprendis
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 16 d. Ukmergės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje kaltinamasis Ričardas Bučinskas (gimimo metai 1992), kirviu nukirto 80 m. varinio elektros kabelio nuo Ukmergės rajono savivaldybei priklausančio pastato, esančio Jakutiškių kaime, tuo padarydamas Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Deltuvos seniūnijai 860, Lt. turtinę žalą.

Kaltinamasis Ričardas Bučinskas kaltę pripažino. Pinigai jam buvo reikalingi, kad galėtų nusipirkti sau batus ir treningus. Kaltinamasis buvo girdėjęs, kad už varį supirktuvėje moka nemažus pinigus, todėl kai visi sumigo, jis vienas, iš namų rūsio pasiėmęs kirvį, nuėjo iki pastato, nukirto laidus. Pavogtą kabelį kaltinamasis nusinešę į namų daržą, įmetė į stovinčią statinę, kurioje uždegė kabelį, kad nudegtų laidus dengianti guma ir liktų tik variniai laidai. Palikęs kabelį degti statinėje nuėjo miegoti. Tačiau atsikėlęs ryte, darže statinę rado tuščią, iš kurios jo paliktą degti kabelį kažkas pavogė.

Teismas nusprendė R.Bučinską pripažinti kaltu padarius nusikaltimą, numatytą LR BK 178 str. 1d., ir nuteisti laisvės apribojimu dešimčiai mėnesių, paskirtos bausmės metu nustatant draudimus ir įpareigojimus. Teismas įpareigojo kaltinamąjį atlyginti padarytą turtiną žalą 860 Lt. Ukmergės raj. savivaldybės Deltuvos seniūnijai.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ukmergė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min