Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteistas kyšių už nedarbingumo pripažinimą reikalavęs Kauno valdininkas

Pinigai švarke
BFL nuotr. / Kyšis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Kauno apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu kaltu dėl kyšininkavimo pripažino Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno II teritorinio skyriaus vedėją Vytautą Ambrazą.

Jam skirta bausmė – teisės dirbti valstybės tarnyboje atėmimas 3 metams ir 26 000 litų bauda. Į bausmę įskaičius laikinąjį sulaikymą ir suėmimą, V.Ambrazui skirta galutinė bausmė – teisės dirbti valstybės tarnyboje atėmimas 2 metams ir 1 690 Lt bauda.

Ikiteisminį tyrimą šioje baudžiamojoje byloje atlikę Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai nustatė keturis atvejus, kai V.Ambrazas už darbingumo lygio vertinimą ir jo termino nustatymą iš asmenų imdavo kyšius, kurių sumos siekė nuo 1 000 iki 2 500 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min