Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 13d. 11:19

Nuteistas pareigūnus įžeidinėjęs kaunietis

Kauno miesto apylinkės teismo pagrindinis įėjimas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Kauno miesto apylinkės teismo pagrindinis įėjimas

Kauno miesto apylinkės teismas ketvirtadienį priėmė nuosprendį, kuriuo R.K. pripažintas kaltu už trukdymą ikiteisminio tyrimo pareigūnų veiklai ir už policijos pareigūnų įžeidimą.

R.K. šių metų balandžio 27 d., apie 10.30 val., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio trukdė Kauno tyrėjams G.K. bei R.J. atlikti kratą D.S. nuosavybės teise priklausančiame name, griebdamas tyrėjui G.K. už pečių ir taip jį atitraukdamas nuo apžiūrimų daiktų, po to užstodamas spintos duris ir trukdydamas apžiūrėti ten esančius daiktus, taip pat ištraukdamas iš tyrėjo G.K. rankų kratos metu apžiūrimus kompiuterį ir mobiliojo ryšio telefoną.

Be to, siekdamas pažeminti policijos pareigūnų garbę bei orumą, vartodamas necenzūrinius žodžius ir keiksmažodžius įžeidė savo pareigas einančius valstybės tarnautojus G.K. ir R.J.

Teismas, priimdamas nuosprendį, atsižvelgė į tai, jog R.K. nebuvo sumokėjęs ankstesnės teismo nuosprendžiu paskirtos baudos. Subendrinus paskirtas bausmes R.K paskirta 7 mėnesiai laisvės atėmimo bei 780 litų bauda, laisvės atėmimo bausmės vykdymą atidedant vieneriems metams.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min