TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteistas Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotojas

Teismo salė
Dainiaus Labučio/L.T. nuotr. / Teismo salė
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, pripažino Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoją A.G. kaltu dėl kyšininkavimo ir dokumentų klastojimo.

Kaip informuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba, teismas jam skyrė 5 tūkst. 200 litų baudą, 10 tūkst. litų vertės turto konfiskavimą, trejiems metams atėmė teisę dirbti valstybės tarnyboje ir viešosiose įstaigose darbą, susijusį su vadovavimu pavaldiems darbuotojams bei disponavimu materialinėmis vertybėmis. Nuosprendis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Šioje baudžiamojoje byloje ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai ir nustatė, kad viešųjų pirkimų konkursas dėl Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui priklausančių Juodupės ambulatorijos patalpų remonto buvo fiktyvus.

Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorės pavaduotojas ir viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas A.G. išprovokavo vienos uždarosios akcinės bendrovės vadovą duoti 10 tūkst. litų kyšį. A.G. bendrovės direktoriui leido suprasti, kad kitaip jo vadovaujama bendrovė nelaimės viešųjų pirkimų konkurso dėl Juodupės ambulatorijos remonto.

Vėliau, suklastojus dokumentus, uždaroji akcinė bendrovė buvo pripažinta viešojo pirkimo dėl Juodupės ambulatorijos patalpų remonto darbų laimėtoja. Bendrovei gavus pinigus už remontą, Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorės pavaduotojui, viešųjų pirkimų komisijos pirmininkui A.G., buvo perduotas ir reikalautas kyšis.

Šį ikiteisminį tyrimą organizavo ir kontroliavo bei baudžiamosios bylos nagrinėjimo metu valstybinį kaltinimą palaikė Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min