Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteistas savivaliautojas dėl negrąžintos skolos atėmęs žmogui gyvybę

Temidė
BFL nuotr. / Temidė
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Panevėžio apygardos teismo nuosprendžiu už nužudymą, savavaldžiavimą ir dokumento pagrobimą 22 metų A.S. nuteistas 11 metų laisvės atėmimu.

Kaip pranešė panevėžio apygardos prokuratūra, pernai kovo 27 dieną A.S., atvykęs į viename kaime gyvenusio vyriškio namus, pareikalavo grąžinti 500 litų skolą ir puolė jį mušti.

Išeidamas savivaliautojas pasiėmė užstatą – jo mobilaus ryšio telefoną, televizoriaus priedėlį ir dokumentus. Artimiesiems dar spėjęs paaiškinti, kad buvo sumuštas dėl skolos už cigaretes, nes nebuvo gavęs socialinės pašalpos ir neturėjo pinigų, dėl patirtų sužalojimų žmogus po dviejų dienų mirė ligoninėje.

Nusikaltimo tyrimui vadovavusio ir valstybės kaltinimą palaikiusio Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroro Aurelijaus Navicko teigimu, kaltinamasis, nesilaikydamas įstatymų nustatytos tvarkos ir panaudodamas psichinę bei fizinę prievartą, savavališkai siekė susigrąžinti paskolintus pinigus, todėl teko atsakyti pagal įstatymus.

Valstybės kaltintojas už šį labai sunkų nusikaltimą – žmogaus gyvybės atėmimą siūlė kaltinamąjį nuteisti vieneriais metais griežčiau – 12 metų laisvės atėmimu.

Baudžiamasis kodeksas už kito žmogaus nužudymą numato laisvės atėmimo bausmę nuo 7 iki 15 metų, už savavaldžiavimą panaudojant psichinę ir fizinę prievartą – iki 5 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min