Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugpjūčio 11d. 15:49

Nuteistas su Kauno policininkais susigrūmęs žydas: 4 litrai alaus atsieis daugiau nei 3 000 eurų

Vladimiras Rozantalis
Aliaus Koroliovo/15min nuotr. / Vladimiras Rozantalis
Kauno apylinkės teismas skyrė 2 749 eurų baudą Izraelio piliečiui Vladimirui Rozantaliui, kuris, sutrikdęs rimtį Kauno oro uoste, vėliau susigrūmė su policijos pareigūnais ir atsidūrė areštinėje.

Bylos duomenimis, 66 m. V.Rozantalis šios savaitės pradžioje buvo sulaikytas dėl viešosios tvarkos pažeidimo Kauno oro uoste. Vežant jį į areštinę tarnybiniu automobiliu, vyras atsidarė automobilio galines dureles ir norėjo pabėgti.

Bandant jį sulaikyti, jis, sugriebęs už dėklo, užsimojo iš patrulio atimti ginklą. Įvyko grumtynės, kurių metu V.Rozantalis nuplėšė nuo tarnybinės pareigūno liemenės radijo stotį, ja pasikėsino suduoti pareigūnui į veidą ir spyrė jam į koją.

Pas gimines Lietuvoje viešėjęs nuteistasis teisme teigė, jog, laukdamas lėktuvo į Izraelį, oro uoste išgėrė keturis litrus alaus. Sakė, kad neprisimena įvykio aplinkybių, tačiau savo veiksmų neginčijo. Kaltę jis visiškai pripažino, atsiprašė policijos pareigūnų ir sutiko atlyginti padarytą turtinę ir neturtinę žalą.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad V.Rozantalis padarė nesunkius nusikaltimus, turi nuolatinę gyvenamąją vietą, anksčiau neteistas. Taip pat atsižvelgta, jog kaltinamasis yra pensininkas.

Baudą nuteistasis turės sumokėti per pusmetį. Jei to nepadarys, pinigai bus išieškomi iš jo priverstinai.

Teismas taip pat pažymi, kad jei V.Rozantalis baudą sumokės iki nuosprendžio įsiteisėjimo, jam iškart bus panaikinta kardomoji priemonė – grąžinti dokumentai ir suteikta teisė išvykti iš šalies.

Patruliui, kuriam per grumtynes sukėlė fizinį skausmą (sužalojo spyriu į kelį, suplėšė uniformos dalį), V.Rozantalis turės atlyginti 500 eurų dydžio neturtinę žalą, o už sugadintą turtą Kauno apskrities VPK sumokėti 642 eurus.

Šį nuosprendį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min