Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 2d. 08:55

Nuteistas sūnus ir motina, gabenusi jam narkotikus į pataisos namus

Teismas
Photos.com nuotr. / Teismas

Alytaus rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį kauniečiui A.T. dėl narkotinių medžiagų įgijimo, laikymo, gabenimo organizavimo, turint tikslą jas platinti, ir jo motinai I.T. dėl narkotinių medžiagų įgijimo, laikymo ir gabenimo, turint tikslą jas platinti.

Kaip rašoma Alytaus rajono apylinkės teismo pranešime,  11 kartų teistas kaltinamasis A.T., atlikdamas laisvės atėmimo bausmę Alytaus pataisos namuose, kartu su bendrininkais organizavo narkotinių medžiagų įgijimą, gabenimą ir perdavimą.

Kaltinamoji I.T. iš nenustatyto asmens įgijusi paketėlį su narkotinėmis medžiagomis ir atvykusi pasimatyti su sūnumi, pataisos namų tualete paslėpė paketėlį lytiniuose organuose. Tokiu būdu paketėlį gabeno į pasimatymų kambarį, kad ilgalaikio pasimatymo metu perduotų sūnui.

Kaltinamieji A.T. ir I.T. kaltais prisipažino ir gailėjosi dėl nusikaltimo padarymo.

Alytaus rajono apylinkės teismas, įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus kaltinamąją I.T. pripažino kalta ir, pritaikęs BK 54 str. 3 d., nuteisė laisvės apribojimu vieneriems metams, įpareigojant nuo 23 val. iki 6 val. būti namuose ir per tris mėnesius neatlygintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose.

Kaltinamąjį A.T. pripažino kaltu ir nuteisė laisvės atėmimu keturiems metams aštuoniems mėnesiams. Teismas kaltinamajam A.T. prie paskirtos bausmės pridėjo neatliktą bausmės dalį ir paskyrė galutinę bausmę – terminuotą laisvės atėmimą aštuoneriems metams.

Šis Alytaus rajono apylinkės teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min