Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 3d. 11:20

Nuteisti dar vieni telefoniniai sukčiai

Teismo nuosprendis
Photos.com nuotr. / Teismo nuosprendis

Kovo 2 d. Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme buvo priimtas nuosprendis baudžiamojoje byloje, kurioje V. G. ir E. M. kaltinami pagal sukčiavimą.

V. G. nuteistas už tai, kad paskambinęs nukentėjusiajai į telefoną ir prisistatęs policijos pareigūnu pasakė, kad nukentėjusiosios sūnus sužalojo autoįvykyje žmogų ir jo gydymo išlaidoms padengti reikia sumokėti 7000 Lt, taip tyčia suklaidino ir klaidingai informavo nukentėjusiąją apie būtinybę atlyginti jos sūnaus padarytą turtinę žalą ir paėmė 4000 Lt. Tokiais savo veiksmais apgaule įgijo svetimą turtą.

Be to, V. G. su kitu kaltinamuoju E. M. paskambino kitai nukentėjusiajai nepilnametei į namų telefoną ir prisistatę policijos pareigūnu pasakė, kad nukentėjusiosios mama sužalojo žmogų ir yra areštinėje, o kad būtų paleista, reikia pinigų bei papuošalų, taip tyčia suklaidino ir klaidingai informavo nepilnametę bei iš jos paėmė jos tėvui priklausančią moterišką auksinę apyrankę 1300 Lt vertės, moterišką paauksuotą laikrodį „Grovana“ 1000 Lt vertės, 3 moteriškus auksinius žiedus, kurių kiekvieno vertė yra 3000 Lt, 2 poras auksinių auskarų, kurių vienos vertė 500 Lt, auksinę grandinėlę 600 Lt vertės, auksinį pakabuką 1500 Lt vertės, 110 Lt grynųjų pinigų, ir tokiais savo veiksmais apgaule įgijo svetimą turtą, kurio vertė yra 14 510 Lt.

Įvertinęs visas ištirtas aplinkybes, teismas V. G. pripažino kaltu ir galutinę subendrintą bausmę paskyrė laisvės atėmimą vieneriems metams ir 16 MGL dydžio (2 080 Lt) baudą. Be to, priteisė
4 198 Lt nusikalstama veika padarytos turtinės žalos atlyginimą nukentėjusiajai.

Teismas kitą kaltinamąjį E. M. taip pat pripažino kaltu ir paskyrė galutinę subendrintą bausmę laisvės atėmimą vieneriems metams šešiems mėnesiams ir 23 MGL dydžio (2 990 Lt) baudą.  Taip pat priteisė iš abiejų nuteistųjų solidariai 13 096 Lt turtinės ir 2 000 Lt neturtinės žalos atlyginimą.

Laisvės atėmimo bausmę nuteistieji atliks pataisos namuose.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui, apeliacinį skundą paduodant per Vilniaus miesto 2 apylinkės teismą.

Temos: 2 Teismas Policija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min