Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 gruodžio 16d. 09:53

Nuteisti sukčiavimu pasipinigauti bandę buvę aukšti Klaipėdos ir Šilutės policininkai

Antrankiai
Reuters/Scanpix nuotr. / Antrankiai

Klaipėdos apygardos teismas išnarpliojo painias sukčiavimo istorijas, į kurias buvo įsipainioję buvę aukšti Klaipėdos ir Šilutės pareigūnai. Teismas buvusį Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus vadovą Edmundą Tautavičių, jo pavaldinį Žilviną Ukockį ir buvusį Šliutės kriminalistų vadą Artūrą Rimkų pripažino kaltais ir skyrė jiems bausmes.

A.Rimkus į sukčiavimo skandalą įklimpo po to, kai pranešė policijai apie išperkamosios nuomos būdu įsigyto automobilio vagystę. Nustatyta, kad bendrininkaudamas su E.Tautavičiumi nugabeno mašiną į  automobilių laužo supirktuvę ir jį pardavė. Vėliau pareigūnas gavo draudimo išmoką. 

Dar kartą taip pasipinigauti E.Tautavičius bandė pranešęs apie savo paties ir draugės automobilių vagystes. Teismas nustatė, kad Ž.Ukockis padėjo slėpti nusikaltimus ir buvo jų dalyvis. Pastarajam teismas skyrė 22 tūkst. litų baudą.

Buvęs Ž.Ukockio viršininkas, Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriui vadovavęs E.Tautavičius nuteistas kalėti vienerius metus. Nuosprendžio jis iki šiol laukė už grotų, tad bausmės laiką netrukus jau bus atsėdėjęs.

Labiausiai nepasisekė buvusiam Šilutės kriminalistų vadui A.Rimkui. Jis suimtas teismo salėje ir už grotų praleis pustrečių metų.

Draudimo bendrovei visi nuteistieji  solidariai įpareigoti sumokėti  per 29 tūkst. litų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min