Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteisti sužvėrėję užpuolikai

Klaipėdos policija
Egidijaus Jankausko/15min.lt nuotr. / Klaipėdos policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuosprendžio sulaukė du sužvėrėję vyrai, kurie užpuolė, apiplėšė, o vienas iš jų ir išžagino iš matymo pažįstamą moterį.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas patvirtino Klaipėdos miesto prokuroro Romo Jasevičiaus kaltinimus baudžiamojoje byloje dėl išžaginimo, pasikėsinimo seksualiai prievartauti bei plėšimo ir pirmadienį priėmė kaltinamąjį nuosprendį: 22 metų klaipėdietį T.L. už šias nusikalstamas veikas nuteisė 7,5 metų laisvės atėmimo bausme, o 32 m. M.A. už plėšimą – pusantrų metų laisvės atėmimu. 

Rugsėjo 29 dieną, būdami apsvaigę nuo alkoholio, du bičiuliai Tauralaukyje sutikę ir matymo pažįstamą moterį nusprendė ją apiplėšti. Pirmiausia jie ją nustūmė nuo laiptų, esančių šalia tilto į Danės upę, paskui už palto rankovės vilko žeme, o jai atsistojus, T.L. į galvą įrėmė neveikiantį dujinį pistoletą ir pagrasino nušauti. M.A. tuo metu iš moters pagrobė 20 litų, du sidabrinius žiedus, 300 litų vertės laikrodį ir pasišalino, o T.L. tęsė egzekuciją: įrėmęs moteriai į galvą pistoletą bei ją mušdamas, nusitempė į krūmus ir apie apie keturias valandas žagino. 

„Nuteistasis T.L. prieš nukentėjusiąją naudojo itin brutalius veiksmus, pasižyminčius ypatingu žiaurumu, todėl jam už išžaginimą pagrįstai skirta laisvės atėmimo bausmė, artima maksimaliai“, – sakė valstybinį kaltinimą teisme palaikęs prokuroras R.Jasevičius. 

Po šio įvykio nukentėjusioji savaitę gydėsi ligoninėje, dar kurį laiką – namuose, jai prireikė psichiatro pagalbos bei reabilitacijos. Moteris patirtą moralinę žalą įvertino puse milijono litų ir teismo dar prašė priteisti 426 Lt turtinės žalos.  

Nukentėjusiosios  civilinį ieškinį teismas patenkino iš dalies: iš T.L. priteisė 50 tūkst. litų neturtinės, o iš abiejų nuteistųjų – 426 Lt turtinės žalos. 
 

T.L. taip pat turės padengti Valstybinės ligonių kasos išlaidas – 1 342 Lt bei Klaipėdos „Sodros“ 423 litų civilinį ieškinį. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min