Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 6d. 09:56

Nuteistieji E.Dabkus ir R.Suodaitis nesugrįžo į Alytaus atvirąją koloniją

Edgaras Dabkus, gimęs 1997 m., ir Ričardas Suodaitis, gimęs 1963 m.
KD nuotr. / Edgaras Dabkus, gimęs 1997 m., ir Ričardas Suodaitis, gimęs 1963 m.

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad į Alytaus pataisos namų atvirąją koloniją 2021 m. kovo 5 dieną negrįžo du nuteistieji – Edgaras Dabkus, gimęs 1997 m., ir Ričardas Suodaitis, gimęs 1963 m. Abu buvo išleisti į Kauno ligoninę (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę), esančias adresu Josvainių g. 2, pas gydytojus.

Situaciją dėl negrįžusių nuteistųjų aiškinasi Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai. Beje, Ričardas Suodaitis šiais metais antrą kartą į bausmės atlikimo vietą nesugrįžta nustatytu laiku.

KD nuotr./Ričardas Suodaitis
KD nuotr./Ričardas Suodaitis

Atvirosiose kolonijose bausmę atliekantys nuteistieji pagal galiojančius įstatymus turi teisę lankytis pas gydytojus, kreiptis dėl mokslo ar darbo paieškos, išeiti apsipirkti, jeigu gauna leidimą.

Kalėjimų departamentas dėl nuteistųjų pasišalinimo rizikų yra pateikęs siūlymus, kad būtų keičiami teisės aktai. Siūlymų esmė, kad atvirosiose kolonijose bausmę atliekantys ir sistemingai vidaus tvarką pažeidinėjantys, pavojų kitų asmenų saugumui keliantys asmenys įkalinimo įstaigos vadovo sprendimu galėtų būti perkeliami tęsti bausmės atlikimą į pataisos namus.

KD nuotr./Edgaras Dabkus
KD nuotr./Edgaras Dabkus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min