Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteistųjų planas Šiaulių teisme gauti mobilųjį žlugo, tačiau kilo sumaištis

Gavus pranešimą apie neva užminuotą Vilniaus apygardos teismą buvo evakuotas pastatas
15min/Vidmanto Balkūno nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio popietę į Šiaulių apylinkės teismą atvesdinti keturi teisiamieji išklausyti nuosprendžio už sukčiavimą, neteisėtą prekybą automobiliais ir kitus nusikaltimus, po jo teismo pastate sukėlė sumaištį, ketvirtadienį praneša Šiaulių apskrities policija.

Kaip praneša policija, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Konvojaus būrio pareigūnai užkirto kelią pašalinio asmens kontaktui su nuteistaisiais ir norimas perduoti paketėlis atsidūrė ant žemės.

Nuteistieji, siekdami vis tiek jį užvaldyti, pradėjo stumdytis ir sukėlė sumaištį, tad teko juos tramdyti. Konvojaus gale ėjęs ir aplinką stebėjęs pareigūnas taktiniais sumetimais, kad neprarastų aplinkos kontrolės ir liktų nepažeidžiamas, nepasilenkė prie paketėlio, o koja nustūmė jį į atokesnę vietą ir metėsi į pagalbą kolegoms.

Likvidavus incidentą, buvo apžiūrėtas suimtiesiems skirtas paketas ir jame rastas miniatiūrinis mobilaus ryšio telefonas bei dvi SIM kortelės.

Kalėjimų departamento nuotr./Asociatyvi iliustracija – Panevėžio pataisos namuose rastas telefonas „GTStar BM-50“
Kalėjimų departamento nuotr./Asociatyvi iliustracija – Panevėžio pataisos namuose rastas telefonas „GTStar BM-50“

Ką tik teismo nuosprendį išklausiusiems, daug kartų už įvairius nusikaltimus jau anksčiau teistiems asmenims vėl pradėtas naujas ikiteisminis tyrimas – dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojams.

Tokiu savo elgesiu paskutiniuoju teismo nuosprendžiu paskirtas nuo vienerių metų 4 mėnesių iki trejų metų 3 mėnesių skirtas laisvės atėmimo bausmes nuteistieji savanoriškai apsisprendė pailginti, nes baudžiamasis kodeksas už pasipriešinimą valstybės tarnautojams numato net iki trejų metų nelaisvės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min