Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nužudymo ir plėšimų byloje Ispanijoje nuteistas Raimondas Litvinskas į Šiaulius parvežtas išklausyti nuosprendžio už šešiametės prievartavimą

Nuteistasis Raimondas Litvinskas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Nuteistasis Raimondas Litvinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos teismas ketvirtadienį paskelbė nuosprendį šešiametės mergaitės prievartavimu kaltintam 39-erių Raimondui Litvinskui. Nuteistasis šiuo metu atlieka bausmę plėšimų ir nužudymo byloje Ispanijoje, tačiau pusmečiui buvo pargabentas į Lietuvą dėl minėto seksualinio nusikaltimo mažametės atžvilgiu.

R.Litvinskas atlieka bausmę Ispanijos kalėjime. Jis nuteistas 8 su puse metų už plėšimą ir nužudymą. 2008 metais jis viename Šiaulių rajono kaime, gyvenamajame name, apsvaigęs nuo alkoholio, lytiškai pasinaudojo šešerių metų mergaite.

Apie šį įvykį Lietuvos teisėsauga sužinojo tik po dvejų metų ir pradėjo prievartautojo ieškoti.

Apie šį įvykį Lietuvos teisėsauga sužinojo tik po dvejų metų ir pradėjo prievartautojo ieškoti. Jis rastas Ispanijos kalėjime. Pusmečiui buvo pargabentas į Lietuvą dėl prievartavimo bylos. Birželio pradžioji kalinys vėl išgabenamas į Ispaniją.

Prokurorai prievartavimo byloje prašė teismo nubausti R.Litvinską septyneriems metams laisvės atėmimo.

Teismas, nenustatęs nei sunkinančių, nei lengvinančių aplinkybių, ketvirtadienį nuteisė R.Litvinską penkeriems metams laisvės atėmimo.

Nuteistasis lietuvis Ispanijoje kalės iki 2019 m. rugsėjo 20 dienos. Iki to laiko jis spės atlikti ir jam priteistą bausmę už seksualinę prievartą.

Teismas taip pat priteisė R.Litvinskui sumokėti 5 444 litus ekstradicijos išlaidų – tiek jam kainavo „ekskursija“ į Lietuvą. Taip pat – 733 litus specialių išlaidų teisiniams reikalams. Nuteistasis kaltinimų nepripažino.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min