Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Nužudyta Justina Šikšniūtė penktadienį kremuojama, o šeštadienį atguls amžinojo poilsio

Justina Šikšniūtė
„Facebook“ nuotr. / Justina Šikšniūtė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įtariamo žudiko Valdo Jankausko protu nesuvokiamas žiaurumas nepaliko pasirinkimo: Justinos Šikšniūtės šeima nutarė nedelsiant dvidešimtmetės palaikus kremuoti ir jau šeštadienį, po šventų mišių Mažeikiuose, studentė, kurios mirtis sukrėtė visą Lietuvą, bus palydėta į amžinojo poilsio vietą.

Penktadienį, darbą baigus teismo medicinos ekspertams, nužudytosios Justinos Šikšniūtės tėvams atėjo laikas atlikti itin sunkią pareigą vienturtei dukrai – palydėti ją į paskutinę kelionę.

Tiek žudiko žiaurumas, tiek jo bandymai mėtyti pėdas ir tempti laiką nepaliko šeimai pasirinkimo – tradicinių laidotuvių nebus.

Penktadienį paėmę Justinos palaikus iš ekspertizių centro, artimieji veža kūną kremuoti.

Šeštadienį nuo ryto urna su pelenais bus Mažeikiuose – atsisveikinimas su J.Šikšniūte vyks ritualinių paslaugų biure Gamyklos gatvėje.

Po to, vidurdienį, už Justiną bus meldžiamasi naujojoje Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje Naftininkų gatvėje. Po šventų mišių gedulinga procesija pajudės į Mažeikių rajoną – Geidžių kapinių link.

20-metė Justina iš Mažeikių rajono Bugenių kaimo pastaruoju metu buvo Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto antrakursė. Praėjusio sekmadienio vakarą studentė turėjo grįžti į bendrabutį uostamiestyje, dėl kelionės iš Saugų gyvenvietės (Šilutės r.) iš anksto internetu sutarusi su pakeleivingo automobilio vairuotoju iš Šilutės Valdu Jankausku. 

Pastarasis ją nuvežė į mirtį: išžagino ir nužudė. V.Jankauskas prisipažino padaręs nusikaltimą, jis suimtas trims mėnesiams.

15min.lt sudarė paskutinės J.Šikšniūtės ir jos įtariamo žudiko V.Jankausko kelionės maršrutą

„Google Maps“/15min.lt fotomontažas/J.Šikšniūtės žudiko maršrutas
„Google Maps“/15min.lt fotomontažas/J.Šikšniūtės žudiko maršrutas
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min