Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nužudytas verslininkas Vaisėta: ar žudikai teisme sulauks atpildo? (video, nuotraukos)

Monika Elenbergaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / M.Elenbergaitė teisme slėpė veidą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš teismą Vilniuje stojo 6 kaltinamieji, įtariami dėl pernykštės rezonansinės verslininko Dariaus Vaisėtos žmogžudystės ir apiplėšimo.

Pirmadienio rytą Vilniaus apygardos teismas bandė atversti rezonansinę baudžiamąją bylą, susijusią su verslininko D.Vaisėtos žmogžudyste ir apiplėšimu.

Prieš teismą stojo šeši kaltinamieji: Mantas Adomavičius, Romanas Mironiukas, Monika Elenbergaitė, Laurynas Drūteika, Dovydas Našlėnas, Lukas Blinovas. Pastarieji du susiję tik su tais bylos epizodais, kuriuose kalbama apie verslininko D.Vaisėtos būsto vagystę. Penkis kaltinamuosius, kurie yra suimti, į teismą atvežė ir saugojo 12 konvojaus pareigūnų. Šeštajam – D.Našlėnui – yra skirta švelnesnė kardomoji priemonė.

Šie 19–23 metų jaunuoliai taip pat kaltinami prievartavę turtą, plėšę, pagrobę didelės vertės turtą, sukčiavę, neteisėtai disponavę šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis, pagrobę svetimą asmens tapatybės kortelę, neteisėtai disponavę elektroninėmis mokėjimo priemonėmis ir naudodamiesi jomis apgaule įgiję svetimą turtą.

Kaip žinoma, keturiasdešimtmetis vilnietis bendrovės LUX PRO vadovas D.Vaisėta dingo dar 2009-ųjų birželio 10-ąją, o liepos 14-ąją jo kūnas rastas apleistų fermų teritorijoje, esančioje netoli Nemenčinės.

Įtariama, kad sekretorė M.Elenbergaitė išviliojo D.Vaisėtą į pasimatymą gamtoje, o ten žudikai paspendė spąstus ir nužudė verslininką dėl pinigų. Pagrindiniai egzekucijos vykdytojai, kaip įtariama,  buvo M.Adomavičius ir R.Mironiukas.

Policijos nuotr./Žudikų auka tapęs prieataringos reputacijos verslininkas D.Vaisėta.
D.Vaisėta

Didžiausia bausmė, už padarytus nusikaltimus laukianti kaltinamųjų, – laisvės atėmimas iki dvidešimties metų arba įkalinimas iki gyvos galvos.

Į šios dienos posėdį neatvyko du nukentėjusieji, todėl teismui procesą teko atidėti iki lapkričio pabaigos. Vieną kviestą asmenį, kuris šiandienį posėdį praleido be pateisinamų priežasčių, teismas nutarė atvesdinti.

Teismo posėdyje dalyvavo ir nužudytojo tėvas, nukentėjusiuoju šioje byloje pripažintas Stasys Vaisėta. Jis prašė bylą tęsti, tačiau teismas nutarė kitaip.

Po posėdžio konvojaus išvedama kaltinamoji M.Elenbergaitė nusišypsojo ir kažkam iš susirinkusiųjų salėje žiūrovų nusiuntė oro bučinį.

VIDEO: 15min.lt - bandymas atversti Vaisėtos nužudymo bylą
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min