Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nužudytos V.Naruševičienės tėvai tikri: žudikas keršijo

Kaune laidojamos žudynių aukos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kaune laidojamos žudynių aukos
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip įtariama, Drąsiaus Kedžio nužudytos Violetos Naruševičienės tėvai, duodami interviu dienraščiui „Lietuvos rytas“, teigė, kad jie yra tikri – žudikas keršijo.

Kauniečiams Tatjanai ir Stasiui Stankūnams dabar – neįtikėtinai sunkus laikas. Jų  dukra Violeta buvo nužudyta Kaune, įtariama, kad žudikas gali būti D.Kedys. Su juo vaiko susilaukusi kita jų dukra Laima priversta slėptis.

Duodami interviu dienraščiui „Lietuvos rytas“ kauniečiai teigia, kad po šios tragedijos jie iš D.Kedžio tėvų neišgirdo nei žodžio, jokios užuojautos. Apie Kedžių šeimą sutuoktiniai kalba, jog pakliuvimas į ją dukrai Laimai buvo didžiausia nelaimė.

„Kiek kartų perspėjome, kiek kartų draudėme prasidėti su D.Kedžiu! Kai susipažino, jai dar nebuvo 16 metų, o jam – jau 29-eri. Sakėme: jis suaugęs vyras, tu dar vaikas, pasisaugok“, – dienraščiui „Lietuvos rytas“ kalbėjo tėvai. Jie sako, kad ne Laima nusprendė persikraustyti pas savo draugą, o šis tai pasiūlė.

Apie dukters santykius su D.Kedžiu S.Stankūnas sako: „Net ir nežinau, ar nuo 16 metų ji turėjo nors vieną laimingą dieną? Buvo tik nuolatinė kova dėl dukrelės.“ Tėvai tikina, kad Laima niekada neslėpė nuo D.Kedžio vaiko, atvirkščiai – šis neturėjo laiko bendrauti su mažyle.

Vėliau, kai vaiko globa atiteko D.Kedžiui, Laima, anot jos tėvų, ne kartą važiavo pas dukterį, tačiau niekas neatidarydavo durų. Tėvai pripažįsta, kad Andrius Ūsas padėjo jų dukrai atkovoti vaiką, tačiau teigia, jog ši iki tol dabar pedofilija įtariamo vyro nepažinojo.

Tėvai kategoriškai neigia bet kokius įtarimus, kad A.Ūsas galėjo tvirkinti Laimos dukrą – anot jų, vaikas negalėjo būti tvirkinamas ir jos krikštynų metu, nors būtent tai teigia D.Kedžio giminės. „Po krikštynų bažnyčioje A.Ūsas išvažiavo namo, net pavežė vieną svečią“, – teigia jie.

Atsakydami į klausimą, kodėl žudikas šovė į Violetą, o ne į Laimą, kauniečiai visų pirma pabrėžia, jog jie nežino, kas žudikas. „Bet Violeta negailėdavo D.Kedžiui griežtų žodžių, kai su seserimi atvažiuodavo aplankyti savo dukterėčios. D.Kedys grasino ir Violetai. Ji per daug nenustebo, kai vasarą išgirdo, iš D.Kedžio, kad ir savo 8-etę mergytę pardavinėjo pedofilams, vežiojo į motelį „Baltosios burės.“ Violeta buvo nepėsčia – ji tuoj pat pareikalavo, kad prokuroras N.Bieliauskas skirtų dukrelei ekspertizę. Patvirtinta, kad vaikas nebuvo tvirkinimas. Matyt, D.Kedį tai labai suerzino. Tą spalio 5-osios rytą Laima, kuri gyveno pas Violetą, išvyko į Vaiko teisių apsaugos tarnybą. Ten nuo 9 iki 11 valandos ji turėjo susitikti su dukrele. Po to Laima ketino grįžti pas Violetą. Matyt, žudikas tikėjosi ją čia užklupti. Bet Laimą po teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo užlaikė policija. Tai ją ir išgelbėjo“, – dienraščiui „Lietuvos rytas“ pasakojo Laimos tėvai.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min