Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Olialia mergaitė“ teisėjui įrodė, kad Vilniaus policija apsižioplino (video)

V.Kisieliūtė pageidavo matyti teisme ir savąjį advokatą.
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / V.Kisieliūtė teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį vilnietė Vaida Kisieliūtė su savo advokato pagalba pasiekė, kad Vilniaus 2-asis apylinkės teismas nenagrinėtų bylos dėl policijos pareigūnų įžeidinėjimo.

„Nieko, sakė, pasėdėsi 30 parų“, – „Olialia mergaitė" V.Kisieliūtė teismo koridoriuje telefonu mulkino pašnekovą, pasiteiravusį, kaip jai šiandien sekasi teisme.

Pasiekusi tikslą, šmaikštuolė surimtėjo: „Ne tame teisme turėtų būti byla. Laukiam sprendimo.“

Šie Vaidos žodžiai tarsi nuėjo teisėjui Visvaldui Kazakiūnui tiesiai į ausį.

„Norėtųsi procesinio švarumo"

Grįžęs paskelbti nutarties, Temidės tarnas pranešė, jog visiškai patenkino V.Kisieliūtės bei jos gynėjo prašymą: nenagrinėti Vilniaus policijos iškeltos administracinės teisės pažeidimo bylos dėl pareigūnų įžeidimo ir perduoti šią bylą kitam teismui.

„Yra šiokia tokia procesinė problemėlė. Visi įvykiai vyko 3-iojo apylinkės teismo teritorijoje, todėl mums nelabai suprantama, kodėl byla atsidūrė 2-ajame apylinkės teisme. Norėtųsi procesinio švarumo ir grynumo“, – pačioje šios dienos posėdžio pradžioje esminį prašymą suformulavo Vaidos advokatas.Sakė, pasėdėsi 30 parų, – šmaikštavo „Olialia mergaitė.

Per 20 minučių teisėjas V.Kazakiūnas pamąstė ir surašė šį prašymą tenkinančią nutartį, pripažindamas policininkų klaidą. Administracinės teisės pažeidimų bylos privalo būti nagrinėjamos pagal pažeidimo padarymo vietą. V.Kisieliūtė, kaip žinoma, nuo patrulių automobiliu BMW spruko sostinės centre, T.Vrublevskio gatvėje, netoliese ji ir įkliuvo.

Beje, perduodami teisėjams medžiagą dėl V.Kisieliūtės padarytų KET pažeidimų, policininkai neapsižioplino – byla iškart pakliuvo į 3-iąjį apylinkės teismą.

Kada pastarasis teismas imsis ir antrosios be reikalo klaidžiojančios V.Kisieliūtės bylos, kol kas neaišku.

Beje, 15min.lt neseniai pasakojo apie kitą biurokratijos teisėsaugos sistemoje atvejį. Tyrimo medžiaga iš rankų į rankas buvo stumdoma ir istorijoje, kai Vilniaus paaugliai nufilmavo močiutės užpuolimą bei paviešino medžiagą youtube.com svetainėje.

Teismuose teks lankytis dar ne sykį

Kaip jau pasakojo 15min.lt, sostinės teisėjų dukra 22 metų V.Kisieliūtė prisidarė rūpesčių per savo gimtadienį, kai birželio 5-osios paryčiais sostinės centre, vairuodama savąjį 3-iosios serijos BMW su išskirtiniu numeriu, iš pradžių važiavo, kur eismą draudžia ženklas, vėliau nepakluso policininkų komandai sustoti, bėgo nuo pareigūnų, nekreipė dėmesio į įjungtus švyturėlius bei garsinį signalą, o pagaliau sustabdyta neteikė jokių dokumentų bei vengė pasitikrinti blaivumą, netgi įžeidinėjo pareigūnus.

Teismas skyrė V.Kisieliūtei 3500 litų baudą ir trejiems metams atėmė vairuotojo pažymėjimą. Šį sprendimą vairuotoja jau spėjo apskųsti.

VIDEO: „Olialia mergaitei" teisme pozuoti prieš objektyvą nesinori
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min