Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Olimpinis vakaras ir naktis neapsiėjo be peilių ir plėšimų

Kumštis
Photos.com nuotr. / Kumštis
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos departamento duomenimis, penktadienio vakarą ir šeštadienio naktį peiliais švaistėsi ne tik vyrai, bet ir moterys. Smurtautojas kėlė ranką prieš motiną, o plėšikai, išlaužę duris ir sumušę moterį, pagrobė maisto produktus.

Penktadienį apie 21 val. 30 min. Mažeikiuose, autobuso stotelėje, vyriškis peiliu sužalojo D.S. (gimusį 1989 m.), kuris dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas į ligoninę. Įtariamasis neblaivus R.P. (gimęs 1975 m.) uždarytas į areštinę.

Apie 19 val. 30 min. Telšiuose, Stoties gatvėje, moteris peiliu sužalojo neblaivų D.T. (gimusį 1973 m.), kuris dėl durtinių žaizdų kojoje ir rankoje gydomas ambulatoriškai. Įtariamoji neblaivi sugyventinė D.D. (gimusi 1984 m.) uždaryta į areštinę.

Po vidurnakčio apie 0 val. 30 min. Ignalinos rajone, Vidiškių kaime, namuose, neblaivus T.Č. (gimęs 1976 m.) sumušė motiną M.Č. (gimusią 1955 m.), žmoną A.Č. (gimusią 1982 m.) ir jos 2003 m. gimusį sūnų, kuris dėl įtariamo rankos kaulų lūžimo paguldytas į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Vasario 8 dieną apie 2 val. Šiaulių rajone, Drąsučių kaime, į S.D. (gimusios 1948 m.) namą, išlaužę duris, įsibrovė trys asmenys. Vienas jų, panaudodamas fizinį smurtą ir grasinimus, reikalavo pinigų. Jų negavę, pagrobė maisto produktus. Nukentėjusioji dėl sužalojimų gydoma ambulatoriškai. Materialinis nuostolis – 400 litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min