Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oro patranka ginkluoti alytiškiai, vežę kaliniams paruoštas lauktuves, pakeliui atsitiktinai įkliuvo patruliams

Sulaikytame „Ford Mondeo“ buvo rasta ir savadarbė pneumatinė patranka, iš kurios į kalėjimo teritoriją buvo permestas paketas su 7 mobiliaisiais telefonais.
Nuotrauka iš Marijampolės AVPK. / Asociatyvinė iliustracija: savadarbė pneumatinė patranka, skirta į kalėjimo teritoriją permesti paketams su kaliniams draudžiamais daiktais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Alytaus policijos pareigūnai „šaudytojams“ neleido pasiekti tikslo: atsitiktinai sustabdę patikrinti automobilį „Opel Astra“, patruliai rado jame nuteistiesiems draudžiamų daiktų paketą į jo permetimui per pataisos namų tvorą pritaikytą oro patranką.

Vadinamieji uždraustų daiktų į pataisos namų teritoriją „šaudytojai“ vėl ruošėsi atakuoti Alytaus pataisos namus, tačiau pareigūnų budrumas neleido siuntiniams pasiekti kitos tvoros pusės, rašoma penktadienio pavakarę Alytaus apskrities VPK atstovų paviešintame pranešime.

Dar vasario 18 d. apie 17 val. patrulių ekipažas, patruliuodamas Alytuje sustabdė automobilį „Opel Astra“, kurį vairavo policijai jau anksčiau žinomas S.K., gimęs 1978 m., keleivio vietoje sėdėjo policijai taip pat užkliuvęs J.P., 1986 m.

Apžiūrėjus automobilio saloną, pareigūnai rado dešimties mobiliojo ryšio telefonų paketą, paruoštą šovimui, penkiolika mobiliojo ryšio operatoriaus SIM kortelių, keturis jungčių kištukus ir vadinamąją oro patranką, kurios pagalba į pataisos namų teritoriją permetami draudžiami daiktai.

Ir vairuotojas, ir keleivis, ir automobilis „Opel“ buvo pristatyti į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą detaliai apžiūrai.

Už teisės aktų uždraustų daiktų ir reikmenų bandymą perduoti asmenims, laikomiems laisvės atėmimo vietoje, gresia bauda nuo dviejų šimtų penkiasdešimties iki vieno tūkstančio litų su daikto, kuris buvo administracinio teisės pažeidimo padarymo įrankis, medžiagų, dirbinių, daiktų ir reikmenų konfiskavimu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min