Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užuovėjos kaime šalia kelio visiškai sudegė vyšninis „VW Caddy“

Gaisras automobilyje
Gaisras automobilyje. "Facebook" vartotojo nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Netoli Šeduvos, Užuovėjos kaime, šalikelėje užsidegė vyšninės spalvos „VW Caddy“ automobilis. Atskubėję ugniagesiai „išgelbėjo“ tik rėmus – automobilis sudegė visiškai. Grupėje kilo diskusija, nes sudegęs automobilis panašus į vieną nežymėtų policijos automobilių, kurie šalikelėje fotografuoja greitį viršijančius vairuotojus. Tokią versiją policija paneigė.

„Facebook“ grupėje „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ išplatintos nuotraukos, kuriose nufotografuotas liepsnojantis vyšninės spalvos „VW Caddy“ automobilis. Nemažai grupės lankytojų vylėsi, kad su visa fotografavimo aparatūra sudegė nežymėtas policijos automobilis.

Gaisras automobilyje
Gaisras automobilyje

Vėliau grupėje įkeltas video klipas, nufilmuotas mobiliuoju telefonu. Jame akivaizdžiai matosi, kad automobilis visiškai sudegęs. Likęs tik metalinis automobilio kėbulas.

Greičio mėgėjai apsidžiaugė per greit. Sudegęs automobilis policijai nepriklauso.

Grupės dalyviai diskutuoja, ar tai galėtų būti policijai priklausantis nežymėtas automobilis, kuris, stovėdamas šalikelėje, fiksuoja ir fotografuoja pažeidėjus. Jo markė ir spalva – identiški.

Budintys ugniagesiai patvirtino, kad pro šalį važiuojantys piliečiai iškvietė pagalbą telefonu. Į gaisrą buvo sureaguota operatyviai, tačiau liepsnos jau buvo supleškinusios transporto priemonę dar iki atvykstant pagalbai.

Tokių vyšninių nežymėtų policijos automobilių Šiaulių apskrityje yra bent du.  Taip pat yra dar trys kitokie „fotografuojantys“ nežymėti automobiliai.

„Facebook“ grupės nariai keletą jų kasdien nufotografuoja ir praneša kitiems vairuotojams, kurioje vietoje šiuo metu jie yra.

Užuot suteikę pagalbą, sustojusieji dar ir apvogė.

Šiaulių policijos atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė teigia, kad greičio mėgėjai apsidžiaugė per greit.

Sudegęs automobilis policijai nepriklauso.

Potencialiems pažeidėjams belieka užjausti sudegusio automobilio savininką.

Liudininkų teigimu, automobilio savininkams sustojo „pagelbėti“ vienas pro šalį riedėjęs ekipažas. Sustojusieji, užuot suteikę pagalbą, nelaimėlius dar ir apvogė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min