Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 24d. 12:15

Paaiškėjo geriausi Kauno apskrities policijos pareigūnai

Išrinkti geriausi Kauno apskrities policijos pareigūnai
Kauno apskrities VPK nuotr. / Išrinkti geriausi Kauno apskrities policijos pareigūnai

Slystantys automobilių ratai, šūviai iš tarnybinio ginklo, bandymas nuraminti įsisiautėjusį vyrą ir skubus pirmosios pagalbos teikimas – su visu tuo teko susidurti penkiolikai Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pirminės ir vidurinės grandies pareigūnų iš visos Kauno apskrities, besirungusių vardan geriausiojo titulo.

Pareigūnams teko prisiminti ne tik turimas teorines žinias apie darbo specifiką, profesiją, bet ir prisiminti geografijos, chemijos ir istorijos žinias. Praktinių užduočių metu pareigūnai turėjo pademonstruoti savo įgūdžius vairuojant automobilį ekstremaliomis sąlygomis, važiuojant slidžia danga, kuomet sudėtinga suvalgyti transporto priemonę. Ne ką lengviau buvo šaudymo ir pirmosios medicininės pagalbos suteikimo užduotyse – prireikė pareigūnų greitos reakcijos, atidumo ir tikslumo.

Daugiausiai susikaupimo ir pastangų pareikalavo taktinė užduotis – pareigūnai turėjo parodyti savo gebėjimus sumodeliuotoje situacijoje, kuomet psichologiškai įtemptoje aplinkoje buvo neva smurtauta prieš moterį. Pareigūnai turėjo ne tik sulaikyti sprunkantį įtariamąjį, bet ir išsiaiškinti visas įvykio aplinkybes, kurių dėstyti asmenys nebuvo linkę. Daugelis itin greitai ir profesionalai sulaikė įtariamąjį, apklausė nukentėjusiąją ir liudininkus.

„Tiek konkurse, tiek mokymuose, kur modeliuojamos realios situacijos, tiek dirbant, veikiu taip pat – siekiu išspręsti problemą, padėti žmonėms ir juos apsaugoti. Tobulinti įgūdžius padeda kolegos, vykdomi mokymai ir, žinoma, asmeninis domėjimasis.

VIDEO: Išrinkti geriausi Kauno apskrities pareigūnai

Puikus pareigūnas, manau, turi būti stiprus psichologiškai, pasiruošęs darbui fiziškai ir morališkai, bet taip pat būti komunikabilus ir žmogiškas. Reikia ne tik išmanyti teisės aktus, bet ir mylėti savo darbą“, – teigia Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės 2-osios kuopos mobilaus būrio vyriausiasis patrulis Jonas Tamulevičius, išrinktas geriausiu pirmosios grandies Kauno apskrities policijos pareigūnu.

Atlikę visas užduotis pareigūnai su nekantrumu laukė rezultatų – laimėtojui tai reiškia ne tik prizą, bet ir galimybę atstovauti Kauno apskrities policiją geriausio Lietuvos policijos pareigūno konkurse. Susumavus visus balus buvo išrinkti ir du geriausi pirminės ir vidurinės grandies pareigūnai.

Geriausiu vidurinės grandies pareigūnų buvo išrinktas Kauno apskrities VPK Kauno miesto Centro PK Veiklos skyriaus tyrėjas Mantas Jankauskas, II-ąją vietą užėmė Kauno apskrities VPK Santakos PK Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Julius Lengvelis, III – ąją vietą užėmė Kauno apskrities VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Laura Stankevičiūtė.

Geriausias pirminės grandies pareigūnas – Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės 2-osios kuopos mobilaus būrio vyriausiasis patrulis Jonas Tamulevičius, II-ąją vietą užėmė Kauno apskrities VPK KPV Kelių patrulių kuopos 1-ojo būrio vyriausiasis patrulis Nerijus Čekanauskas, III-ąją vietą – Kauno apskrities VPK KPV Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vyriausiasis patrulis Linas Vasaitis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min