Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 16d. 22:39

Pabradės poliklinikoje to dar nebuvo: eilėje pas gydytoją susimušė 79 ir 81 metų pacientės

Muštynės
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Muštynės

Po nuožmių grumtynių jaunesnei pacientei dar tenka gydytis kojos lūžį.

Naujienų portalas 15min.lt sužinojo, kad Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Pabradės padalinyje, Upės gatvėje, jau antrą dieną netyla kalbos apie nekasdienį incidentą.

„Tokių dalykų dar niekada nėra buvę... Badmečiu dėl duonos žmonės nuo 3 valandos nakties eilėje stovėdavo, bet netgi tada tokių susistumdymų nebuvo. Sulaukėjimas kažkoks!“ – portalui pasakojo ir stebėjosi viena poliklinikos darbuotoja.

„Jos pirštai – tvirti kaip vinys!“

Pirmadienį apie 11 valandą prie bendrosios praktikos gydytojos durų petys į petį susitiko dvi pacientės – 79 metų Natalija L. ir 81 metų Regina K.

Kiekviena iš šių pagyvenusių moterų buvo įsitikinusi, kad dabar yra būtent jos eilė pakliūti į konsultaciją.

Nesusitarusios žodžiu, pacientės ėmėsi veiksmų. Ponia Regina taip stumtelėjo varžovę, kad pastaroji pargriuvo ant poliklinikos grindų. Koridorius ir kabinetus perskrodė riksmas bei aimanos. Netrukus nustatyta, kad griūdama Ponia Natalija susilaužė koją. Vietos policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.Kas pažįsta Nataliją, žino, kad ji yra nekantri moteris, neretai kelianti skandalus. Niekas nenori jos nervinti, todėl visada praleidžia be eilės, – pasakojo poliklinikos darbuotoja.

15min.lt šaltiniu tapusi medikė komentavo: „Viena tokia ir kita tokia pati. Tokia su tokia susidūrė. Kas pažįsta Nataliją, žino, kad ji yra nekantri moteris, neretai kelianti skandalus. Niekas nenori jos nervinti, todėl visada praleidžia be eilės. Tačiau šįkart tuo pačiu metu pas gydytoją ėjo dar viena tokia nesitvardanti. O ta Regina – stipri moteris! Ji kaime dirba: ir šienauja, ir melžia, ir laukus aria. Jos pirštai – tvirti kaip vinys!“

Provincijoje pacientais rūpinamasi

15min.lt pašnekovė minėjo, kad incidento metu prie kabineto durų jokios eilės nebuvo, laukė vos 3 žmonės, du iš kurių sugebėjo susistumdyti. „Pagyvenę, ligoti žmonės. Ką su jais padarysi...“ – atsiduso apie konflikto aplinkybes portalui papasakojusi moteris.

Ji įsitikinusi, kad tokių žmonių vaikai privalo juos lydėti ir kontroliuoti: „Ar jūs savo artimą žmogų tokio amžiaus leistumėte vieną pas gydytojus, kad jį ten stumdytų?! Juk lygioje vietoje galima stuburą, koją, dubens kaulus susilaužyti!“

Pašnekovė sakė, kad paprastai šioje įstaigoje gydytojai su pacientais bendrauja sklandžiai.

„Juk čia kaimas. Visi žino, kas koks yra ligonis. Kam labiausiai reikia, tuo greičiausiai ir pasirūpiname. Pavyzdžiui, epileptikus vedame iškart pas daktarą, kad nesijaudintų, priepuolis neištiktų. Ir gydytojas visus priima – ir be talonų, ir aukodami savo laiką. Čia – ne miestas, gydytojas niekada nepasakys, kad baigėsi jo darbo laikas ir eina namo. Provincijoje ir savo autoritetą visi saugo, ir nenori, kad pacientai nusimintų“, – pasakojo Pabradės poliklinikos darbuotoja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min