Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagautas nuo policijos daugiau nei metus slapstęsis kokaino ir kanapių platintojas

kokainas
Pagautas nuo policijos daugiau nei metus slapstęsis kokaino ir kanapių platintojas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos pareigūnai sulaikė ir uždarė į įkalinimo įstaigą už narkotinių medžiagų platinimą nuteistą ir nuo 2012 m. lapkričio mėnesio ieškotą M. Dirvanauską.

2010 m. birželio 21 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai sulaikė M.Dirvanauską, kurio automobilyje rado kanapių, o namuose – kanapių ir kokaino.

Dėl šios nusikalstamos veikos Elektrėnų PK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimo metu Trakų rajono apylinkės teismas M.Dirvanauskui paskyrė kardomąją priemonę-suėmimą, tačiau Vilniaus apygardos teismo teisėjas, išnagrinėjęs įtariamojo skundą, panaikino Trakų teismo nutartį ir suimtąjį paleido, patikėjęs pasižadėjimais, kad šis netrukdys procesui ir nesislėps nuo teisėsaugos institucijų.

Trakų teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, nustatė, kad M.Dirvanauskas, turėdamas tikslą parduoti, neteisėtai įgijo, laikė ir gabeno narkotines medžiagas ir jas pardavė, tokiu būdu padarydamas šešias nusikalstamas veikas.

Ištyręs ikiteisminio tyrimo ir teisminio bylos nagrinėjimo metu surinktus įrodymus, teismas pripažino M.Dirvanauską kaltu padarius nusikaltimus ir priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo teisiamajam paskyrė laisvės atėmimo bausmę ketveriems metams.

Teismui priėmus nuosprendį, M.Dirvanauskas pasislėpė nuo teisėsaugos. Nuo 2012 m. lapkričio mėn. buvo paskelbta jo paieška.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min