2021-03-30 11:05

Pagėgių pasienio rinktinės žvalgyba vėl turėjo užduočių Kaune

Kaune esančiame garaže pasieniečiai aptiko daugiau kaip tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių. Ten pat sulaikytam garažo savininkui gresia bauda iki 6000 eurų.
Bylos įkalčiai
Bylos įkalčiai / VSAT nuotr.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai surengė operaciją garažų masyve Kaune.

Jos metu sulaikytas 50-ies Kauno gyventojas. Vyras savo garaže neteisėtai laikė 1130 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ ir „NZ Gold“. Rūkalai paženklinti baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena. Už tokį nusižengimą gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų.

Kauniečiui surašytas protokolas ir įteiktas šaukimas atvykti į Kauno apylinkės teismą. Po apklausos jis paleistas.

Sulaikytos cigaretės saugomos Pagėgių pasienio rinktinėje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą