Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pajūrio keliai „Volkswagen Passat“ vairuotojui tapo lenktynių trasa

Vaizdo registratoriumi nufilmuotas kelių chuliganas užsitraukė baudą
Policijos nuotr. / Vaizdo registratoriumi nufilmuotas kelių chuliganas užsitraukė baudą
Šaltinis: 15min
0
A A

Chuliganiško vairavimo neapsikentusių pajūrio gyventojų pranešimai gula ant policijos stalo. Pilietiškų eismo dalyvių akiratyje šį kartą atsidūrė pajūrio keliuose siautėjęs „Volkswagen Passat“ vairuotojas. Nufilmuotus jo viražus kelyje peržiūrėję pareigūnai nedvejodami skyrė baudą.

Klaipėdos apskrities Kelių policijos biure gautas pranešimas su vaizdo medžiaga apie pavojingai vairavusį automobilio „Volkswagen Passat“ vairuotoją. Jis kovo 12 d. Klaipėdos rajone, Stančių kaime, kirsdamas ištisinę kelio ženklinimo liniją lenkė automobilį ir taip sukėlė pavojų sau bei kitiems eismo dalyviams.

Pareigūnai išsiaiškino minėto automobilio vairuotoją ir paskyrė jam administracinę nuobaudą. 

Policija pažymi, kad pavojingas vairavimas tai – transporto priemonių vairavimas, vienu metu ar paeiliui padarant kelis eismo taisyklių pažeidimus, keliančius grėsmę eismo saugumui, taip pat Kelių eismo taisyklių pažeidimas, sukėlęs pavojingą situaciją, tai yra privertęs kitus eismo dalyvius staigiai keisti judėjimo greitį, kryptį arba imtis kitokių veiksmų savo ar kitų žmonių saugumui užtikrinti.

Už tokį pažeidimą vairuotojams numatyta bauda nuo vieno šimto penkiolikos iki dviejų šimtų trisdešimt vieno euro su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trijų iki šešių mėnesių, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki penkių šimtų septyniasdešimt devynių eurų.

VIDEO: Pajūrio keliai „Volkswagen Passat“ vairuotojui tapo lenktynių trasa
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min