Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakeliui link sąvartyno nuo kelio nulėkė policijos sekiojimu pagarsėję panevėžiečiai

Avarija Panevėžio rajone
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarija Panevėžio rajone
Šaltinis: 15min
4
A A

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį policijai pranešta, kad netoli Liūdynės gyvenvietės nuo kelio nuvažiavęs ir griovyje sustojęs automobilis.

Į įvykio vietą atskubėjęs kelių policijos ekipažas rado griovyje įstrigusį „Honda Accord“. Paaiškėjo, kad slidžioje sankryžoje, sukdamas į šalutinį kelią, automobilio nesuvaldė ir į griovį nulėkė Panevėžio policijai puikiai žinomas vairuotojas su savo keleiviais.

„Honda“ vairuotojas ir jo ekipažas Panevėžyje pagarsėjo tuomet, kai pradėjo ištisas valandas naktimis sekioti policijos pareigūnų automobilius ir tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus į „Facebook“ grupę „FURAI PNVZ“.

Avarija Panevėžio rajone
Avarija Panevėžio rajone

Ko tokiais veiksmais siekia jaunieji panevėžiečiai – neaišku, tačiau pats „Honda“ vairuotojas prie vairo sėdės nebeilgai.

Prieš kurį laiką, taip pat sekiojant policijos ekipažą, „Furai“ buvo sustabdyti. Tuomet paaiškėjo, kad ant automobilio buvo uždėti kitai transporto priemonei priklausantys valstybiniai numeriai.

Prieš kelias dienas kitą policijos ekipažą sekiojęs ir vėliau aplenkęs „Honda“ vairuotojas sugebėjo policijos akivaizdoje į sankryžą įvažiuoti degant raudonam šviesoforo signalui. Už bet kurį iš šių dviejų pažeidimų policijos sekiotojui gali būti atimtas vairuotojo pažymėjimas, tad teisės vairuoti jis tikrai neteks, o iki šiol jam dar galioja laikinas leidimas vairuoti.

VIDEO: Policiją sekiojantis vairuotojas atsidūrė griovyje

Šiąnakt į griovį automobilį nuvairavusiam panevėžiečiui policijos pareigūnai surašė protokolą ir skyrė baudą.

Beje, pareigūnams jau baigiant forminti įvykį, „Honda“ vairuotojas, teigdamas, jog nenori, kad pareigūnai „prirašytų nesąmonių“, pats pasiprašė patikrinamas alkoholio matuokliu. Aparatas parodė nulius.

Panevėžiečio automobilį iš griovio ištraukė techninę pagalbą teikiančios įmonės darbuotojas.

Sugrąžinus „Honda“ ant kelio, iš jo sklido filmo „Gautas iškvietimas“ garso takeliai, o kai kurie ekipažo nariai noriai pozavo prie savo automobilio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min