Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakertuose pas ūkinininką aptikta 850 litrų dyzelino

Aptiktas dyzelinas
Kauno apskrities VPK nuotr. / Aptiktas dyzelinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaišiadorių rajone esančioje sodyboje pareigūnai apsilankė ketvirtadienį. Jie tikrino anoniminę informaciją, gautą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato anoniminiu pasitikėjimo telefonu.

Piliečiui G. G. (gimusiam 1967 m.) priklausančiame garaže patikrinimo metu rastos ir paimtos šešios 30 l talpos plastikinės talpyklos, šešios 25 l talpos plastikinės talpyklos ir dvidešimt šešios 20 l talpos plastikinės talpyklos su skysčiu, skleidžiančiu dyzelino kvapą. Iš viso surasta ir paimta apie 850 l galimai neteisėtai laikomo dyzelino.

Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, vyriškis pareigūnams paaiškino, kad yra ūkininkas, todėl dyzeliną pirko degalinėse ūkio reikalams. Tačiau pareigūnų toks paaiškinimas neįtikino, nes pilietis negalėjo pateikti dyzelino įsigijimo degalinėse kvitų. Be to, ūkininkams, teisės aktų nustatyta tvarka, leidžiama įsigyti pigesnio, taip vadinamojo „žalio“ dyzelino.

Kauno apskrities VPK nuotr./Aptiktas dyzelinas
Kauno apskrities VPK nuotr./Aptiktas dyzelinas

Dėl pažeidimo fakto pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksas 1632 str. (dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką).

Primename, kad akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos kontrolė išlieka prioritetine, kasmet įtraukiama į veiklos planus, todėl ir toliau bus kryptingai dirbama šia linkme, fiksuojant daromus teisės pažeidimus, realizuojant gaunamą tiek žodinę, tiek rašytinę informaciją iš bendruomenės narių.

Kauno apskrities policija tikisi, kad turintys kokios nors informacijos apie neteisėtą prekybą, bet kuriuo paros metu skambins Kauno apskrities policijai anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Komentarai
Temos Prekyba
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min