TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakruojo policija girtą „Golf“ vairuotoją gaudė neryžtingai – pabūgo blokuoti net visureigiu

Gaudynių akimirka
Kadras iš filmuotos medžiagos / Golfo gaudynių akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio naktį Pakruojo rajono policijos patruliai stabdė automobilį „VW Golf“. Tačiau jo, kaip paaiškėjo vėliau, visiškai girtas vairuotojas nepakluso. Prasidėjo gaudynės. Pačių policininkų paviešintoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip neryžtingai policija persekioja pavojingą pažeidėją – 24 metų teisių neturintį kelių erelį, kuris jau ketvirtą sykį įkliūna prie vairo neblaivus.

Balandžio 7-osios naktį Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnams darbo netrūko. Apie 1 valandą nakties Pakruojo rajono policijos patruliai, kontroliavę eismą kelyje Rimšoniai-Klovainiai-Rozalimas, stabdė automobilį „Volkswagen Golf“, bet jo vairuotojas nepakluso teisėtiems policijos reikalavimams ir nusprendė sprukti.

Pareigūnai sušoko į tarnybinį automobilį ir bėglį nusivijo, pasakojama Šiaulių apskrities VPK atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

„VW Golf“, vinguriuodamas po visą važiuojamąją dalį, pasuko keliu Šiauliai – Pakruojis – Pasvalys ir, įjungęs avarinį signalą, važiavo Pakruojo link. Privažiavęs žiedinę sankryžą, automobilis pakeitė savo važiavimo kryptį ir nuriedėjo link Rozalimo. Į pagalbą kolegoms atvažiavo antras Pakruojo rajono policijos komisariato ekipažas.

Persekiojamas dviejų policijos automobilių „VW Golf“ įvažiavo į Rozalimą, o vėliau pasuko Bališkių kaimo link. Didindamas automobilio greitį iki 110 km/val., pažeidėjas pasuko Jamantonių kaimo link ir, padaręs ratą, vėl grįžo į Rozalimą. Golfo vairuotojas manevravo po visą važiuojamąją kelio dalį ir lenkti buvo nesaugu, patruliai visą laiką važiavo nestojusiam automobiliui iš paskos.

Rozalimo miestelyje vienas iš policijos ekipažų užblokavo bėgliui kelią, bet nepaklusnus vairuotojas, trinktelėjęs į policijos tarnybinį automobilį, nuvažiavo toliau (filmuotoje medžiagoje šis epizodas yra 3:50 min. – avarija buvo nebent kosmetinė – 15min.lt past.).

VIDEO: Pakruojo rajone - girto vairuotojo gaudynės

Tuo metu Pakruojo policijos ekipažams į pagalbą jau skubėjo kolegos iš Radviliškio rajono.

Po kurio laiko kelyje Rozalimas-Derveliai-Aukštelkai persekiojamo automobilio vairuotojas sustojo pats. Automobilį vairavęs asmuo buvo sulaikytas. 24 metų vairuotojui, gyvenančiam Pakruojo rajone, Rozalimo miestelyje, nustatytas sunkus (2,62 promilės) girtumas. Baudą už vairavimą išgėrus, bandymą pabėgti nuo policijos ir pareigūnų automobilio apgadinimą jam skirs teismas.

Neturintis teisės vairuoti vaikinas neblaivus prie automobilio vairo policijai įkliūna jau ketvirtą kartą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min