Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 22d. 11:18 , Atnaujinta: 2021 sausio 22d. 14:24

Vyras atsiliepė į policijos kvietimą Šiaulių tardymo izoliatoriuje pasisvečiuoti 40 parų

Kęstutis Linkus
Šiaulių apskr. VPK nuotr. / Kęstutis Linkus

Pakruojo komisariato pareigūnai skelbė 27 metų Kęstučio Linkaus paiešką, nes vyras vengė atlikti arešto bausmę. Jis nuteistas už kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimą, dėl kurio įvyko eismo įvykis. Išplatinus pranešimą apie vyro paiešką, jis pats prisistatė į Šiaulių tardymo izoliatorių.

Praėjusių metų vasario 28 dieną vyras savo automobiliu „VW Golf“ su keturiais kolegomis važiavo iš darbo namų link. Važiuodamas keliu Kėdainiai–Šeduva, jis privažiavo sankryžą su pagrindiniu keliu Panevėžys-Šiauliai ir, sukdamas į Radviliškį, neįsitikino eismo saugumu, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Polo“ ir su juo susidūrė.

Eismo įvykio pasekmės – sužaloti trys kartu važiavę keleiviai, kurių vienas ypač sunkiai. Kęstutis Linkus buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Praėjusių metų spalio 27 dieną Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmai jam skyrė 40 parų areštą Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Nuteistieji, kuriems paskirtas areštas, tačiau nuosprendžio skelbimo metu suėmimas nevykdomas, privalo ne vėliau kaip per septynias dienas po nuosprendžio įsiteisėjimo atvykti į bausmės atlikimo vietą.

Lapkričio 17-ąją nuosprendis įsiteisėjo, tačiau šis Pakruojo rajono Draudelių kaimo gyventojas bausmės atlikti neatvyko, apie atvykimo priežastį nepranešė, o gyvenamojoje vietoje pareigūnų nerandamas. Todėl paskelbta jo paieška.

Pasirodžius interneto portaluose policijos pranešimui apie Kęstučio Linkaus paiešką dėl jo vengimo atlikti bausmę, vyras priėmė protingą sprendimą ir pats atėjo į Šiaulių tardymo izoliatorių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min