2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pakruojo policijai su narkotikais įkliuvo trys jaunuoliai

Trečiadienį apie 19 val. Pakruojo r., Poškiečių kaime, Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Golf“. Sustabdytame automobilyje sėdėjo jau anksčiau policijai nekartą dėl įvairių teisės pažeidimų įkliuvę keturi – septyniolikos, aštuoniolikos, devyniolikos ir dvidešimties metų Pakruojo miesto gyventojai.
Narkotikai
Narkotikai / Šiaulių apskrities VPK nuotr.

Kaip rašoma Šiaulių apskrities VPK pranešime, pareigūnus sudomino iš automobilio sklindantis keistas kvapas – kilo įtarimų, kad automobilyje galėjo būti rūkyta „žolė“. Buvo nuspręsta patikrinti automobilį bei juo važiuojančius jaunuolius.

Patikrinimo metu pas dvidešimtmetį G.L. rastas popierinis paketėlis, o septyniolikmečio J.K. daiktuose aptikti du maišeliai, su kaip įtariama augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis.

Jaunuolius nuvežus į ligoninę, nustatyta, kad devyniolikmetis vairuotojas ir abu turėję kaip įtariama narkotinių medžiagų vaikinai yra galimai vartoję narkotikų.

„VW Golf“ keleiviai, pas kuriuos pareigūnai rado kaip įtariama narkotikų, uždaryti į areštinę. Pakruojo rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis neturint tikslo jas platinti. Jaunuoliai su narkotinėmis medžiagomis policijai įkliuvo pirmą kartą.

Rugpjūčio mėnesį tai jau antras atvejis, kai Pakruojo rajono policijos pareigūnai sulaiko galimai narkotines medžiagas vartojusius asmenis. Rugpjūčio 13 d. areštinėje atsidūrė 45 gramus kaip įtariama narkotinės medžiagos už kelnaičių slėpęs pakruojietis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min