Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakruojo rajone rastas surūdijęs šautuvas, Šalčininkų rajone – pistoletas „Glock 19“

Policijos radiniai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Policijos radiniai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pakruojo ir Šalčininkų rajonuose aptikta ginklų. Policija praneša, kad vienu atveju aptiktas surūdijęs šautuvas, kitu – nelegalia laikomas kovinis ginklas.

Kaip pranešė Policijos departamentas, dar sekmadienį apie 14 val. Pakruojo r., Skėrių kaime, L.N. (gim. 1956 m.), tvarkydamas prieš dvejus metus pirktos sodybos malkinę, rado žemėje įkastą senovinį, surūdijusį medžioklinį šautuvą.

Ginklas paimtas.

Trečiadienį apie 9.50 val. Šalčininkų r., Mateikonių kaime, G.Z. (gim. 1968 m.) name, tikrinant informaciją dėl nelegalios prekybos alkoholiu, rastas nelegaliai laikomas pistoletas „Glock 19“, penki šoviniai ir 96 tūkst. 410 litų.

Įtariamasis G.Z. uždarytas į areštinę.

Papildyta 11.34 val.: Vilniaus apskrities VPK pranešė, Šalčininkų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai bendrų policinių priemonių metu pas Mateikonių kaimo (Šalčininkų r.) gyventojus rado įvairių rūšių (26 tūkst. 391 pak.) cigarečių be Lietuvos Respublikos akcizų mokesčio ženklų (muitinės vertė apie 190 tūkst. Lt), 2 tūkst. 610 litrų degalų, nelegaliai laikomą pistoletą „Glock“ su šaudmenimis ir 96 tūkst. 410 litų.

Prevencijos poskyrio pareigūnai, gavę anoniminės informacijos apie asmenį, kuris galimai parduoda neteisėtą naminę degtinę, cigaretes ir degalus, trečiadienį organizavo patikrinimą pas Eišiškių seniūnijos, Mateikonių kaimo gyventoją G.Z. (gim. 1968 m.).

Patikrinimo metu gyvenamojo namo virtuvėje, po stalviršiu, pareigūnai rado nelegaliai laikomą pistoletą „Glock 19“ su dėtuve ir šoviniais, o garaže ir kiemo teritorijoje aptiko 2 tūkst. 530 litrų dyzelino ir 80 litrų benzino.

Apžiūros metu buvo rasta didelė pinigų suma, net 96 tūkst. 410 litų, kieme du brangūs automobiliai, tai BMV X5 ir „VW Transporter“.

Dėl  neteisėtai laikomo ginklo ir šaudmenų buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas bei ikiteisminiai tyrimai dėl galimai nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo ir galimai neteisėto praturtėjimo. 

Į  pagalbą  buvo iškviesti Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai.

VIDEO: Vilniaus policija per patikrinimą rado netikėtų radinių

Bendromis policijos pareigūnų pajėgomis, atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, pareigūnai apžiūrėjo kieme stovinčius automobilius BMV X5 ir „VW Transporter“ bei aiškinantis galimai padarytų neteisėtų veikų aplinkybes, piliečio Č.D. (gim. 1959 m.) priklausančiame automobilyje „VW Transporter“ ir jam priklausančiame sandėliuke pareigūnai rado 26 tūkst. 391 įvairių rūšių cigarečių pakelių be Lietuvos Respublikos akcizų mokesčio ženklų.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vyriškiai G.Z. ir Č.D. uždaryti į policijos komisariato areštinę. Rastos cigaretės, degalai, pistoletas su šaudmenimis, du automobiliai, radijo stotelė ir pinigai paimti. Policijos pareigūnai tęsia ikiteisminių tyrimų veiksmus. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min