Palangoje suomiai apsistojo kurorto viešbutyje M.Valančiaus gatvėje.
Pirmadienio rytą apie 8 val. porelė grįžo į savo kambarį ir pamatė, jog kažkokia moteris rausiasi po jų daiktus.
Paaiškėjo, kad moteris dirba tame pačiame viešbutyje esančiame restorane.
55-erių moteris sulaikyta.
Tyrimą dėl vagystės perėmė policijos pareigūnai.
