2017-02-08 11:29

Palangoje iš namo išnešta daiktų už 25 tūkst. eurų

Palangoje išplėštas gyvenamasis namas ir išnešta daiktų už didžiulę sumą.
Vagystė
Vagystė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 2 Vagystė Palanga

Trečiadienį apie 22 val. Palangoje, Valteriškės gatvėje, privačios saugos tarnybos darbuotojai pastebėjo, jog laužtasi į privatų gyvenamąjį namą.

Išvykęs savininkas nurodė, kad miegamojo spintelėje turėjo vertingų daiktų: laikrodį, pinigų, auksinius žiedus, apyrankę, grandinėlę, visi šie daiktai ir pagrobti vagystės metu.

Nuostolis 25350 eurų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą