Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangoje – kova su narkotikų platintojais

Narkotikai
Ukmergės policijos nuotr. / Narkotikai
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos struktūriniai padaliniai Palangoje vasaros sezono metu ir toliau aktyviai darbuojasi, tirdami ir užkardydami neteisėtą narkotinių (psichotropinių) medžiagų apyvartą.

Ypatingas dėmesys skiriamas demaskuoti narkotines (psichotropines) medžiagas platinančius ir jas vartojančius asmenis, ypač masinių renginių metu. 

Palangoje jau apklausta 17 asmenų dėl narkotinių medžiagų vartojimo bei platinimo. Dauguma jų - iš Kauno, Vilniaus bei Palangos.

Šešiems sulaikytiems asmenims įteikti įtarimai dėl narkotinių platinimo.           

Pradėta 11 ikiteisminių tyrimų dėl neteisėtos narkotinių (psichotropinių) medžiagų apyvartos.

Daugiausia neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejų nustatyta muzikos ir meno alternatyvos festivalio „Satta Outside“ metu.            

Pradėti aštuoni ikiteisminiai tyrimai, įtarimai dėl padarytų neteisėtų veiksmų įteikti devyniems asmenims. Dar trims asmenims surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai už narkotinių (psichotropinių) medžiagų vartojimą.

Įtariant disponavimu narkotikais ir jų vartojimu apklausti trys Kauno rajono gyventojai, leidę laisvalaikį šokių muzikos renginyje „Labas Festas 2012“. Kanapių ir jų dalių rasta pas vieną į šventę atvykusį vaikiną bei kauniečių automobilyje.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vaikinams taip pat surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai už narkotinių (psichotropinių) medžiagų vartojimą.

Palangoje sulaikytas dviratininkas, atkeliavęs iš Skuodo. Šios, kurorte ypač populiarios, transporto priemonės apžiūros metu policijos pareigūnai aptiko apie 5 g psichotropinės medžiagos – metamfetamino.

Dar vienas skuodiškis ir trys Palangos miesto gyventojai įtariami platinę narkotinę medžiagą – kanapes ir jų dalis. Du platintojai buvo suimti.

Vienas iš jų – palangiškis Žygimantas - už narkotikų platinimą sulaikomas nebe pirmą sykį. Su uostamiesčio pareigūnais jam teko susipažinti dar 2011 metų pavasarį. Šiuo metu teisme nagrinėjamoje byloje jis taip pat kaltinamas platinęs kanapes.

Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimą numatoma bauda iki 500 Lt.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

Klaipėdos apskrities VPK struktūriniai padaliniai bei į pajūrį komandiruoti policijos pareigūnai ir toliau tęs kompleksinius nusikalstamų veikų atskleidimo, taip pat viešosios tvarkos užtikrinimo veiksmus kurortinėse apskrities vietovėse, ypač jose vykstančių masinių renginių metu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Narkotikai Palanga
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min