Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 18d. 14:37

Palangoje pavogtą baltarusio „Lexus“ vagys slėpė miške

Vagišiai prabangų „Lexus“ buvo paslėpę po maskuojančiu audiniu ir paslėpę Darbėnų miškuose.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Vagišiai prabangų „Lexus“ buvo paslėpę po maskuojančiu audiniu ir paslėpę Darbėnų miškuose.

Klaipėdos kriminalinės policijos pareigūnai atskleidė Palangoje padarytą prabangaus automobilio vagystę.

Liepos pradžioje Palangoje, Vanagupės g., buvo pagrobtas prabangus „Lexus“ markės visureigis. Į Palangą poilsiauti atvykę Baltarusijos piliečiai jo pasigedo ryte. Automobilyje buvo įrengta apsaugos signalizacija, tačiau ilgapirščiams tai toli gražu nebuvo kliūtis.

Po kelių dienų pagrobtas automobilis buvo aptiktas Darbėnų miške – jis panaudojant maskuojamąjį tinklą, paslėptas krūmuose.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Palangoje dar liepos pradžioje buvo pavogtas prabangus „Lexus“
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Palangoje dar liepos pradžioje buvo pavogtas prabangus „Lexus“

Buvo nuspręsta šiek tiek palaukti kol „naujieji savininkai“ atvyks automobilio išvaryti. Tiesa, ilgai laukti nereikėjo. Jau kitos dienos ryte automobilis buvo išvarytas iš krūmų, nuo jo nuimtas maskuojamasis tinklas, uždėti kitos valstybės transporto priemonės valstybiniai numeriai, automobilis buvo paruoštas pervarymui.

Kadangi Klaipėdos apsk. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai jau buvo susiaurinę įtariamųjų ratą, prabangus automobilis iš miško išvarytas pačių pareigūnų.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Įtariamasis jau buvo porą kartų teistas.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Įtariamasis jau buvo porą kartų teistas.

Apie surastą automobilį pareigūnai informavo ir jo savininką Baltarusijoje, jam tai buvo maloni žinia. Prabangus automobilis buvo draustas tik privalomuoju draudimu, o nukentėjusysis jį buvo įvertinęs net 30 000 eurų.

Netrukus buvo pričiuptas vienas iš su automobilio vagyste susijusių įtariamųjų, 1981 m. gimęs Palangos miesto gyventojas, ne kartą teistas Lietuvoje, du teistumai už sunkius nusikaltimus, turima duomenų ir apie jo teistumus užsienyje. Po sulaikymo teismas jam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Atliktų kratų metu rasta įranga, kuri galimai naudojama automobilių vagystėms, todėl tyrimas tęsiamas siekiant nustatyti ar šis įtariamasis nėra padaręs ir daugiau tokio pobūdžio nusikaltimų bei galimus jo bendrus.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Pareigūnai rado įvairios technikos, nusikaltimams įvykdyti.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Pareigūnai rado įvairios technikos, nusikaltimams įvykdyti.

LR BK 178 str. 3 d. už didelės vertės svetimo turto pagrobimą numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min