Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangoje prisigėrusį alaus ir iškoneveikusį su juo nenorėjusias šokti merginas Evaldą Petrauską bokso federacija tik švelniai pabarė: kad sportininkas nepalūžtų ir vėl „atsistotų ant kojų“

Šventės akimirka
Luko Balandžio nuotr. / Evaldas Petrauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

LNK praneša apie itin švelnias Lietuvos bokso federacijos sankcijas boksininkui, olimpiniam prizininkui Evaldui Petrauskui, praėjusią savaitę Palangoje sukėlusiam muštynes. Sportininkas buvo gerokai įgėręs alaus, kabinėjosi prie merginų, vieną 18-metę išvadino kale. Vėliau susigrūmė su apsaugos darbuotojais.

Plačiau apie incidentą, kai E.Petrauskas sukėlė muštynes, skaitykite čia.

Lietuvos bokso federacija nusprendė negadinti boksininkui nuotaikos ir tik švelniai pagrūmojo pirštu. Nes tikisi iš E.Petrausko medalių artėjančiose varžybose.

Norime, kad jis dabar galutinai nesužlugtų ir kad tai neatsispindėtų jo karjeroje.

Federacijos prezidentas Darius Šaluga sako, kad nenori numušti boksininkui ūpo, nes jis dėl nusižengimo gailisi ir prisiima visą atsakomybę.

„Ir mes, ir treneriai norime, kad jis dabar galutinai nesužlugtų ir kad tai neatsispindėtų jo karjeroje. Mes nukreipiame trenerių ir psichologų jėgas, kad jis atsistotų ant kojų, kad tokia situacija nepasikartotų nei su juo, nei su kitais sportininkais“, – sakė D.Šaluga.

Pasak federacijos prezidento, valdyba atsižvelgė į sportininką anksti užgriuvusią šlovę, kuri jaunam žmogui apsuka galvą.

Evaldo Petrausko treneris Vladimiras Bajevas sako, kad tai boksininkui bus pamoka: „Kažkokia nuobauda turėjo būti. Bet jis gailisi. Sako, kad nori ramiai ruoštis pasaulio čempionatui.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min