Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangoje veikusios bendrovės vadovai ir finansininkė įtariami finansiniais nusikaltimais

pinigai
E.Jankausko/15min.lt nuotr. / Bendrovės vadovė neįnešė gautos už nekilnojamojo turto pardavimą dalies pinigų į bendrovės kasą ir juos pasisavino.
Šaltinis: 15min
0
A A

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame vyriausioji finansininkė ir direktorius įtariami uostamiesčio nekilnojamojo turto prekyba ir statybomis besiverčiančios bendrovės apgaulingu apskaitos tvarkymu, o ankstesnė bendrovės vadovė – daugiau nei 90 tūkstančių litų pasisavinimu.

Tyrimo metu išaiškinta, kad nekilnojamojo turto prekyba užsiimanti bendrovė butą ir dalį žemės sklypo Šventojoje pardavė už 590 tūkstančių litų, tačiau pirkėjui bendrovės vyriausioji finansininkė A.E. išrašė PVM sąskaitą faktūrą ir į bendrovės buhalterinę apskaitą įtraukė keliasdešimt tūkstančių mažesnę sumą, t. y. 500 tūkstančių litų. Nustatyta, kad bendrovės vadovė J.G. 90 tūkstančių litų avansui, gautam iš buto pirkėjo, neišrašė kasos pajamų orderio, neįnešė gautų pinigų į bendrovės kasą ir juos pasisavino. 

Atskleista, kad juodoji buhalterinė apskaita buvo tvarkoma ir tuomet, kai jai vadovavo buvusios direktorės sutuoktinis G.G. Nustatyta, kad kaltinamasis apgaulingai tvarkė nekilnojamojo turto ir statybos bendrovės buhalterinę apskaitą, nepagrindė apskaitos dokumentais parduoto trijų kambarių buto Šventojoje, o gautų už jį 228 tūkstančių litų gautų neįtraukė į apskaitą.

Baigta baudžiamoji byla perduota Klaipėdos apygardos teismui. Už įvykdytas nusikalstamas veikas A.E. ir G.G. gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų, o buvusi direktorė J.G. gali būti baudžiama laisvės atėmimu iki dešimties metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min