Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 13d. 21:50

Palangos centre dviratininkui įsirėžus į stovintį taksi, taksistas pripažino: rimčiausia avarija kurorte

Dviratininko ir taksi automobilio eismo įvykis Palangoje
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Dviratininko ir taksi automobilio eismo įvykis Palangoje

Pirmadienio vakarą pačiame Palangos centre, Vytauto gatvėje, įvyko avarija, pritraukusį didžiulį smalsuolių būrį: į stovintį taksi automobilį įsirėžė nepilnametis dviratininkas. Po šios nelaimės taksistai ėmė dalintis emocijomis: dviračių valdytojai tampa nevaldomi, jų veiksmų prognozuoti nebėra įmanoma.

Pirmadienį, prieš 19 valandą, Palangos Vytauto gatvėje, šalia bažnyčios, įvyko avarija. Į nelaimės vietą atskubėjo policija ir greitoji. Ant neštuvų buvo užkeltas ir į ligoninę išvežtas jaunas, sąmonės nepraradęs vaikinas. Paaiškėjo, kad nukentėjo nepilnametis dviratininkas. nelaimės vietoje ėmė buriuotis minia smalsuolių.

Kaip 15min pasakojo įvykio liudininkai, važiuodamas dviračiu vaikinas kalbėjosi telefonu. Važiavo jis link J.Basanavičiaus gatvės ir važiavo ne kairiąja kelio puse, kur numatytas dviračių takas. Toje vietoje, kur įvyko nelaimė, numatytas taksi automobilių stovėjimas, ten nuolat budi taksi vairuotojai. Staiga vienas jų, buvęs taksi eilės pabaigoje, pajuto smūgį į mašinos galą, – atsitrenkė dviratininkas.

Po smūgio vaikinas liko gulėti ant žemės, jis buvo sužalotas – iš burnos, kaip teigė taksi vairuotojai, jam bėgo kraujas. Pakalbintas vietoje sutiktas jį pažįstantis asmuo pasakojo, kad 17-metis nukentėjusysis nėra Palangos gyventojas, jis atvyko į kurortą užsidirbti pinigų.

Po smūgio vaikinas sąmonės neprarado, tačiau taksistai įvertino šį eismo įvykį kaip vieną rimčiausių, nutikusių pastaruoju metu Palangoje. Jie papasakojo matę, kaip prieš smūgį dviratininkas kalbėjosi telefonu. Tai, tikėtina, ir buvo avarijos priežastis.

„To ir buvo galima tikėtis, tik laiko klausimas buvo, kad kažkas panašaus įvyks. Pažiūrėkit, kaip tie dviratininkai visur laksto. Nieko nepaiso. Ir čia, štai, nevažiavo dviračių taku. Su telefonu rankose, be šalmo“, – vienas per kitą liejosi taksistai.

Anot jų, tam ir buvo uždraustas dviračių eismas J.Basanavičiaus gatvėje, uždrausti judėti dviratininkams, taksistų teigimu, reiktų ir Jūratės gatvėje, kur itin didelis pėsčiųjų eismas.

„Eina Jūratės gatve ir mamos su vaikų vežimėliais, nepaiso ir, kad mašinos parvažiuoja. Parašykit, kad policija labiau turėtų kontroliuoti tai, kas vyksta gatvėse, ypač dviratininkus“, – tikino vienas taksistų.

Komentarai: 10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min