Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2018 spalio 11d. 09:02 , Atnaujinta: 2018 spalio 11d. 10:20

Palangos miške rastas nužudytas jaunuolis: sulaikyti trys įtariamieji

Įvykio vietoje dirba kriminalistai.
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr. / Įvykio vietoje dirba kriminalistai.

Trečiadienio rytą Palangos miške, Ligoninės gatvėje, rastas, pirminiais duomenimis, žiauriai nužudytas vyras. Visą pusdienį vietoje, kur vyras rastas, dirbo didelės kriminalistų pajėgos. Ketvirtadienio rytą paskelbta, jog suimti trys nužudymu įtariami vyrai, vienas jų yra pagrindiniu įtariamuoju ir, kaip paaiškėjo, panašiomis aplinkybėmis buvo nužudęs savo brolį.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Andromeda Grauslienė, trečiadienio popietę, apie 15 val., Sunkių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnai kartu su Palangos policijos pareigūnais sulaikė tris įtariamuosius nužudymu.

Sulaikytas 47-erių teistas palangiškis, 34-erių neteista moteris ir 39-erių vyras – visi jie be nuolatinės gyvenamosios vietos, glaudėsi Palangoje. Šiuo metu policijos pareigūnai apklausia įtariamuosius, aiškinasi nusikaltimo aplinkybes.

Pagrindiniu nusikaltimo įtariamuoju tapo 47-erių palangiškis, antradienio vakarą išgėrinėjęs kartu su minėtais dviem asmenimis. Auka šiose išgertuvėse nedalyvavo, tačiau, kaip pasakoja suimti moteris ir vyras, palangiškis prisiminė senas su auka susijusias nuoskaudas ir vidury nakties nusprendė eiti aiškintis santykių.

Jaunuolis buvo užkluptas miegantis savo lovoje, ištemptas, prieš jį naudotas smurtas. Negyvas palangiškis ryte rastas negyvas apie 200 metrų nuo savo namų. Ant kūno buvo matyti daugybinės žaizdos širdies srityje ir ant kaklo.

Anot pareigūnų, nors gyvenamoji vieta jam nepriklausė, tačiau vaikų namuose augęs, našlaičiu buvęs jaunuolis ją buvo susitvarkęs ir čia gyveno. Tiesa, ir pats vedė gana asocialų gyvenimo būdą, išgėrinėjo, vogė ir buvo ne kartą teistas už vagystes.

Nelaimės vietoje vaikiną atpažino jo draugė, su kuria jaunuolis bandė atkurti ryšius grįžęs iš įkalinimo įstaigos.

Kaip spaudos konferencijoje sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, pagrindinis įtariamasis yra teistas ir kalėjime praleido 12 metų. Jis panašiomis aplinkybėmis nužudė savo brolį.

Išsamiau apie nusikaltimą – vaizdo įraše:

Rado šunį vedžiojęs praeivis

Trečiadienio rytą, apie 10 val., gautas pranešimas, jog Palangoje, Ligoninės gatvėje, praeivis aptiko vyro lavoną. Vyras su daugybinėmis durtinėmis ir pjautinėmis žaizdomis įvairiose kūno vietose, dėvėjo tik apatines trumpikes.

Įvykio vietoje dirbę policijos pareigūnai jau identifikavo mirusiojo tapatybę, tai 23-ejų vyras, pirminiais duomenimis, galimai be nuolatinės gyvenamosios vietos.

Įvykio vietoje dirbo gausios pareigūnų pajėgos – Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos, Kriminalistinių tyrimų tarnybos pareigūnai, policijos kinologas su šunimi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min