TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangos vyriausiasis architektas Svajūnas Bradūnas neišvengs 52 000 baudos už 3 000 litų kyšį

Svajūnas Bradūnas
Laikraščio „Vakarinė Palanga“ nuotr. / Svajūnas Bradūnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Aukštesniam teismui išnagrinėjus Svajūno Bradūno apeliaciją, dabar jau buvęs Palangos vyriausiasis architektas korupcinėje byloje lieka nuteistas.

Klaipėdos miesto apygardos teismo Baudžiamųjų bylų kolegija 2014 lapkričio 13 d. apeliacine tvarka išnagrinėjusi baudžiamąją bylą, paliko galioti Palangos miesto apylinkės teismo 2014 metų sausio 13 d. nuosprendį, kuriuo  buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos vyriausiasis architektas Svajūnas Bradūnas buvo pripažintas kaltu ir nuteistas 52 000 litų dydžio bauda už tai, kad būdamas valstybės tarnautoju, už teisėtą veikimą vykdant įgaliojimus, t. y. už  gerų santykių palaikymą ir už užsakovo suradimą, tiesiogiai priėmė 3 000 litų dydžio kyšį.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai ikiteisminį tyrimą atliko dėl keleto galimai nusikalstamos buvusio vyriausiojo architekto S.Bradūno veikos epizodų, tačiau ikiteisminio tyrimo metu buvo priimtas sprendimas tyrimus dėl kitų epizodų nutraukti.

Teismas šiam buvusiam valstybės tarnautojui taip pat paskyrė baudžiamojo poveikio priemonę – viešųjų teisių (t. y. teisės būti išrinktam ar paskirtam į valstybės ar savivaldybių institucijų ar įstaigų, įmonių ar nevalstybinių organizacijų renkamas ar skiriamas pareigas) atėmimą trejiems metams.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokurorai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min