Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palemone nuo aukštos įtampos laidų sudegė ant vagono užlipęs berniukas

Vagonai
Kaunas.lt nuotr. / Vagonai
Šaltinis: 15min
1
Skaitysiu vėliau
A A

Nelaimė įvyko trečiadienio vakarą apie 21 val. 40 min. Kaune, Palemono geležinkelio stoties teritorijoje. Apsaugos darbuotojas išvydo šiurpinantį vaizdą – ugnies pliūpsnį, kuris prarijo vaiką.

Nenustatytos asmenybės 10–12 metų amžiaus vaiko kūnas rastas tarp krovininio sąstato vagonų.

Kaip praneša Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, vaikas vaikštinėjo ant traukinio vagono. Virš stoties driekiasi aukštos įtampos laidų zona. Manoma, kad nuo jų užsiliepsnojo vaiko drabužiai ir jis pats.

Gaisras nekilo, traukinio vagonai priklauso bendrovei „Lietuvos geležinkeliai“.

Kaip praneša įmonė „Lietuvos geležinkeliai“, įmonės „Gelsauga“ saugos darbuotojai per vaizdo kameras pastebėjo du paauglius šokinėjančius ant vagonų. Vienam iš saugos darbuotojų, kinologui, kartu su šunimi pradėjus eiti vaikų pusėn, šie nulipo nuo vagonų ir nubėgo gilyn į teritoriją. Stebėjimo kameros toliau fiksavo, kaip paaugliai šokinėja ant rąstų ir blokelių tol, kol jie dingo iš stebėjimo lauko.

Negalėdamas sekti vaikų vaizdo kameromis, kitas saugos darbuotojas išskubėjo į lauką ir išvydo ugnies pliūpsnį. Nubėgęs į vietą jis aptiko po vagonu gulintį ir degantį kūną, kurį užgesino ir telefonu iškvietė medicinos pagalbą. Atvykę medikai konstatavo paauglio mirtį.

Prieš trejetą metų neatsargus trijų berniukų pasivaikščiojimas bėgiais Kauno rajone taip pat baigėsi baisia nelaime – du iš jų buvo mirtinai sužaloti traukinio, trečiasis išsigandęs pasislėpė. Eidami bėgiais vaikai matė iš priekio gretimais bėgiais atvažiuojantį traukinį, tačiau negirdėjo kito – atriedančio iš paskos. Nors traukinio mašinistas jiems signalizavo, berniukai nekreipė dėmesio.

„Tragiškai žuvusių vaikų išties labai gaila. Pasibaigus mokslo metams ir atėjus vasarai ne tik geležinkelininkai, bet ir mokymo įstaigų atstovai, tėvai, globėjai, apskritai visuomenė, turėtų įtvirtinti vaikų ir paauglių pasąmonėje, kad geležinkeliai nėra žaidimų aikštelė, – teigia „Lietuvos geležinkelių“ Vyriausiasis saugos inspektorius Andrius Janušauskas. – Gali atrodyti, kad neatsargus elgesys geležinkeliuose tėra tik valiūkiškas nuotykis, tačiau jau kitą akimirką visa tai gali virsti baisiausiu košmaru“.

Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min