Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 16d. 15:48

Pamiškėje prie Vilniaus rasta nužudyta nepilnametė, prieš mirtį ji galimai buvo išžaginta (atnaujinta 20.16 val., nuotraukos)

 Policija tiria merginos nužudymą ir galimą išžaginimą.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Auka rasta sekmadienį apie 9 val. netoli Nemenčinės plento. Kūnas aptiktas ant tako, kuris veda nuo autobusų stotelės sodų bendrijos link.

Kraupų nusikaltimą tiriantys Vilniaus policininkai jau sulaukė visuomenės pagalbos: tikrinama paskelbus žinią policiją užplūdusi informacija. Pavakarę pareigūnai sulaikė įtariamą žudiką.

Sekmadienį ryte Vilniaus pakraštyje, šalia Nemenčinės plento, žmonės rado jaunos merginos lavoną, rašo delfi.lt.

Manoma, kad ji nužudyta sekmadienio naktį. Ekspertai nustatys, ar ji išžaginta – merginos apatinė kūno dalis buvo nuoga.

Nuo autobusų stotelės sodų bendrijos link veda takas. Ant šio tako ir rasti merginos palaikai su smurto žymėmis. Lavono net nebandyta paslėpti.

Merginos tapatybė sekmadienio popietę vis dar buvo nenustatyta. Pasak pareigūnų, mergaitė maždaug 14–16 metų.

Aukos požymiai: apie 170 cm ūgio, rusvi plaukai, dažyti sruogelėmis, buvo apsirengusi juoda striuke su gobtuvu (jis – su pilkšvo kailiuko apvadu). Greta gulėjo šviesiai mėlyni džinsai, rusvi batai su auliukais.Tokie nusikaltimai labai sujungia žmones. Pareigūnai dirba iš širdies, supranta, kad reikia kuo greičiau ištirti, – kalbėjo Vilniaus apskrities policijos viršininko pavaduotojas A.Mikulskis.

Delfi.lt rašo, kad, pasak pareigūnų, dabar itin svarbu kuo greičiau nustatyti nužudytosios asmenybę, todėl policija prašo visuomenės pagalbos.

Papildyta 17 val. Vilniaus apskrities VPK viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis naujienų portalą 15min.lt sekmadienį pavakarę informavo, kad viešojoje erdvėje pasklidus žiniai apie kraupų nusikaltimą policiją užplūdo skambučiai apie dingusias merginas, kurių požymiai sutampa su rastos aukos, todėl jokios pagalbos iš visuomenės pareigūnams kol kas daugiau nereikia.

„Kol kas užtenka, reikia patikrinti tą gautą informaciją“, – 15min.lt sakė sudėtingiausias žmogžudysčių bylas tiriantis komisaras.

A.Mikulskis taip pat prasitarė, kad nužudytosios palaikai rasti apie 9 val.

Sostinės policijos viršininko pavaduotojas 15min.lt sakė neturintis nė minutės plačiau komentuoti įvykio ar tyrimo, tačiau pabrėžė, kad pareigūnai dirba operatyviai ir sistemingai.

Pasklidus informacijai apie nužudymą, popietę Nemenčinės plentą užgulė žurnalistai. Operatoriai ir fotoreporteriai naršė sodų bendrijas ir takus iki jų, stengdamiesi rasti ir užfiksuoti nusikaltimo vietą. Sodų gyventojos žiniasklaidos atstovams minėjo, kad sekmadienį apylinkėse matė daug policininkų. 

Papildyta 17.44 val. Neoficialiais delfi.lt duomenimis, sekmadienio pavakarę pareigūnai jau nustatė nužudytosios asmenybę. Teigiama, kad tai 13 metų mergaitė, gyvenanti ne Vilniuje.

Oficiali aukos atpažinimo procedūra dar neatlikta.

Kaip delfi.lt sakė kriminalistai, didelėms kriminalinės policijos pajėgoms, mestoms tirti šio nusikaltimo, asmeniškai vadovaujantis A.Mikulskis įsakė įtariamąjį (ar įtariamuosius) rasti tą pačią dieną.

Papildyta 17.56 val.  Vilniaus apskrities VPK viršininko pavaduotojas A.Mikulskis naujienų portalui 15min.lt pavakarę pranešė, kad įtariamasis jau nustatytas ir sulaikytas. Sulaikytasis yra iš Vilniaus.

Komisaras prašė padėkoti žmonėms už pagalbą policijai, o pareigūnams – už gerą, profesionalų ir rezultatyvų darbą. „Tokie nusikaltimai labai sujungia žmones. Pareigūnai dirba iš širdies, supranta, kad reikia kuo greičiau ištirti“, – kalbėjo dėl itin jauno žmogaus netekties apgailestaudamas patyręs kriminalistas.

Papildyta 20.16 val. Kaip praneša portalas delfi.lt, sulaikytas įtariamasis – 15–16 metų vienos sostinės mokyklos moksleivis, su 13-mete Vilniuje jis susitiko neatsitiktinai. Tyrėjai ketina kreiptis į teismą dėl suėmimo.

Teigiama, kad paauglys negali paaiškinti savo veiksmų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min