Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 21d. 00:37

Panevėžiečiai sulaikė miesto centre avariją sukėlusį ir sprukti bandžiusį girtą vairuotoją

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Avarijos vietoje

Penktadienio vakarą Panevėžyje avariją sukėlė girtas vairuotojas. Jam nustatytas sunkus girtumas.

Incidentas įvyko Panevėžio centrinėje dalyje, J.Basanavičiaus gatvėje. Čia automobilio „Peugeot“ nesuvaldė ir į priešpriešinio eismo juostą išvažiavo girtas vairuotojas.

Jis trenkėsi į „Volkswagen“ automobilį, kuriuo važiavo du žmonės. Jie per avariją sužalojimų išvengė.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje

Po avarijos girtas vairuotojas pradėjo elgtis neprognozuojamai – išlipęs iš automobilio nugriuvo ant asfalto ir atsigulė viduryje sankryžos. Po šio spektaklio jis atsistojo, pasiėmė automobilio ratlankio gaubtą ir ėmė šalintis iš įvykio vietos.

Vairuotojas veikiausiai ir būtų pasprukęs, jei ne du pilietiški panevėžiečiai. Vaikinai sulaikė avarijos kaltininką, nuvedė jį prie jo paties „Peugeot“, liepė sėsti į vidų ir atėmė automobilio raktelius. Šį momentą užfiksavo ir su 15min pasidalijo skaitytojas Ričardas.

Netrukus avarijos vietoje pasirodė policijos pareigūnai. Vairuotojas buvo uždarytas į jų tarnybinį automobilį, tačiau ir toliau nenurimo – daužė ir spardė metalines grotas.

Kiek apsiraminęs pažeidėjas sutiko papūsti į alkoholio matuoklį. Avarijos kaltininkui nustatytas sunkus, net 2,96 promilės girtumas.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje

Pažeidėjas buvo sulaikytas dviem paroms ir uždarytas į areštinę. Jo laukia baudžiamoji byla, teks atlyginti nuostolius už sudaužytą „Volkswagen“ bei sumokėti solidžią baudą. Taip pat ilgam teks pamiršti apie vairuotojo pažymėjimą.

Pažeidėjo „Peugeot“ išvežtas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę. Teismas transporto priemonę gali konfiskuoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min