Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžietis sumokėjo už sportinius batelius „Nike“, tačiau gavo moterišką džemperį ir žurnalų

L.Kleizos bateliai buvo parduoti už 1 tūkst. Lt, nors buvo pirkėjų, kurie už juos siūlė kelis kartus didesnes sumas.
L.Kleizos labdaros ir paramos fondo nuotr. / Iliustracinė nuotrauka: sportiniai batai
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžietis policijai pranešė, kad negavo internetu užsakytų prekių. Vaikinas sumokėjo už sportinius batelius, tačiau siuntinyje rado moterišką džemperį ir žurnalų.

Panevėžietis R.S. (gim. 1994 m.) pranešė, kad kovo mėnesio pradžioje tinklalapyje www.manodrabuziai.lt rado skelbimą apie parduodamus sportinius batelius „Nike Tempo“.

Panevėžio apskrities VPK praneša, kad susisiekęs su pardavėju, pasivadinusiu Earmani, sutarė dėl pirkimo, o penktadienį gavęs siuntinį ir sumokėjęs 210 litų vietoj sportinių batelių gavo moterišką džemperį ir žurnalų.

Papildyta 15.21 val. Dėl minėto įvykio savo poziciją pateikė ir manodrabužiai.lt atstovė Veta Armonaitė. Pasak jos, tokie sukčiavimo atvejai labai reti ir visomis priemonėmis siekiama jiems užkirsti kelią.

„Esame tarpininkai tarp pirkėjo ir pardavėjo, tad mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jų sandoriai būtų sėkmingi ir sąžiningi. Tikrų sukčiavimo atvejų pasitaiko labai retai, nes dauguma Manodrabužiai.lt narių yra sąžiningi ir turintys daug teigiamų kitų bendruomenės narių atsiliepimų. Vis dėlto visuomet prieš įsigyjant prekę rekomenduojame įsitikinti, ar pardavėjas tikrai yra patikimas. Tam gali padėti kitų narių atsiliepimai, patvirtinta nario tapatybė, paieška juodojoje narių bazėje. Akivaizdaus sukčiavimo atveju narį užblokuojame ir įtraukiame į juodąją narių bazę, o žalą patyrusiems pirkėjams rekomenduojame kreiptis į policiją, su kuria mielai bendradarbiaujame pateikdami papildomą informaciją. Šiuo konkrečiu atveju minėtas narys Earmani taip pat yra užblokuotas ir įtrauktas į juodąją narių bazę“, – savo poziciją dėstė manodrabužiai.lt atstovė Veta Armonaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min