Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 spalio 26d. 05:21

Panevėžio aplinkkelyje susidūręs su briedžiu sunkias traumas patyrė SAAB vairuotojas

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Panevėžio aplinkkelyje vėl partrenktas gyvūnas. Šį kartą susidūrė SAAB ir briedis. Nelaimė įvyko apie 3 val.

Avarija įvyko Panevėžio aplinkkelio atkarpoje tarp Ūtos ir Bernatonių gyvenviečių. Vilniaus kryptimi važiavęs vairuotojas susidūrė su staiga į kelią išbėgusiu briedžiu. Smūgio būta stipraus, mat gyvūnas beveik nuplėšė automobilio stogą.

Avariją iš toli matė ir aplinkkelyje dirbę kelių policijos pareigūnai. Jie tolumoje pamatė staiga sustojusį automobilį ir nusprendė jį patikrinti.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Pareigūnai netrukus suprato, kad SAAB prieš kelias akimirkas sustojo dėl to, jog susidūrė su gyvūnu.

Pirmieji įvykio vietoje atsidūrę pareigūnai užgesino SAAB variklį, mat sunkiai sužalotas vairuotojas to padaryti nebepajėgė.

Į incidento vietą buvo iškviesti medikai ir ugniagesiai. Iš Gegužinės kaimo atvykusi ugniagesių komanda padėjo medikams iškelti ir ant neštuvų paguldyti 1988-aisiais metais gimusį jaunuolį.

Pirminiais duomenimis, jo būklė gana sunki. Manoma, kad vairuotojas patyrė galvos traumą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Vaikinas automobilyje važiavo vienas. Neatmetama versija, kad į avariją pakliuvo studentas, kuris po savaitgalio gimtinėje važiavo į didmiestį, kur studijuoja.

Tokia versija iškelta po to, kai automobilio salone buvo pastebėti ne tik lagaminai, bet ir maišas bulvių bei kitų maisto atsargų.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Į avarijos vietą atvyko ir medžiotojai. Jų teigimu, gyvūnui gali būti du ar trys metai. Tokio amžiaus briedis sveria apie 250 kilogramų.

Medžiotojai vairuotojus perspėja, kad šiuo metu vyksta gyvūnų ruja, tad automobilių ir miško žvėrių keliai gali susikirsti kur kas dažniau nei kitu metu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:42
45:27
01:14

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min