Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 sausio 2d. 21:27

Panevėžio ir Pasvalio rajonuose – vilkikų vairuotojų nesėkmės

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Avarijos vietoje
Trečiadienio vakarą Aukštaitijos regioną užklupusi pūga greit išprovokavo eismo įvykius ir kitus incidentus kelyje. Į griovius slydo vilkikai, dužo lengvieji automobiliai.

Vienas iš pirmųjų incidentų įvyko kelyje „Via Baltica“ netoli Aukštadvario. Čia į griovį nuvažiavo vilkikas. Incidentas baigėsi sėkmingai – sunkiasvorė transporto priemonė buvo ištraukta ant kelio, žmonės nenukentėjo.

Kiek vėliau į kuriozišką, tačiau gana pavojingą situaciją pateko automobilvežis. Jo vairuotojas pakibo ant stataus šlaito krašto. Vairuotojas pasakojo, kad artėdamas prie viaduko pamatė priešpriešinio eismo kryptimi link jo atvažiuojančius policijos pareigūnus su įjungtais automobilio švyturėliais.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje

Vilkiko vairuotojas traukėsi į dešinę ir pajuto, kad šoniniai ratai sminga į minkštą kelkraštį. Vairuotojas neberizikavo judėti toliau ir liko laukti techninės pagalbos. Dėl šio incidento įvykio vietoje kiek sutriko eismas.

Po kurio laiko darbo turėjo ir Pasvalio rajone dirbančios specialiosios tarnybos. Pareigūnams pranešta, kad žiedinėje sankryžoje prie Pasvalio susidūrė du vilkikai ir autobusas.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje

Pirminiais duomenimis, pirmiausia vilkikas rėžėsi į prieš jį važiavusio ir prieš žiedinę sankryžą greitį sumažinusio autobuso galą, o pastarasis dar kliudė ir prieš jį važiavusį kitą vilkiką.

Avarijos vietoje sutriko eismas, jį teko reguliuoti pareigūnams, o medikai apžiūrėjo transporto priemonių vairuotojus bei autobuso keleivius.

Trečiadienio vakarą pasitaikė ir lengvųjų automobilių susidūrimų, tačiau skaudesnių įvykių iki 21 val. neužfiksuota.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min