Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 2d. 15:53

Panevėžio miesto apylinkės teisme darbą pradėjo teisėja Daina Vaidachavičienė

Daina Vaidachavičienė
Panevėžio miesto apylinkės teismo nuotr. / Daina Vaidachavičienė

Teisėja Daina Vaidachavičienė Lietuvos Respublikos Prezidentės dekretu nuo birželio 1 dienos iš Ukmergės rajono apylinkės teismo perkelta į Panevėžio miesto apylinkės teismą.

„Šiek tiek keisis darbo pobūdis: Ukmergėje nagrinėjau civilines bylas, o čia teks nagrinėti baudžiamąsias ir administracinių teisės pažeidimų bylas. Tiesa, Ukmergės rajono apylinkės teisme dirbau ikiteisminio tyrimo teisėja, tad nuo baudžiamojo proceso nebuvau nutolusi“, – sakė teisėja D.Vaidachavičienė, pirmąją savo naujojo darbo dieną paklausta apie pokyčius.

D.Vaidachavičienė teisininko specialybę įgijo Vilniaus universitete 1986 metais. Baigusi studijas dirbo Panevėžio cukraus fabrike juriste. Lietuvoje atkūrus nepriklausomybę, 1990-1991 metais ėjo Panevėžio merės padėjėjos pareigas, rašoma Panevėžio miesto apylinkės teismo pranšime.

Vėliau dirbo įvairiose įstaigose juriste, o nuo 2001 metų – advokate. 2010 metais D.Vaidachavičienė paskirta Ukmergės rajono apylinkės teismo teisėja, šiame teisme dirbo iki perkėlimo į Panevėžio miesto apylinkės teismą.

„Džiugu grįžti dirbti į miestą, kuriame pradėjau savo kaip teisininkės kelią ir kuriame gyvenu iki šiol“, – sakė teisėja.

Temos: 1 Panevėžys
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min