Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio rajone rasti žiauriai nužudyti panevėžietis ir palangiškis, du įtariamieji sulaikyti, dar du ieškomi (atnaujinta 12.06 val.)

Įtariamieji E.Stankevičius ir S.Vidugiris
Panevėžio policijos nuotr. / Ieškomi įtariamieji E.Stankevičius ir S.Vidugiris
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 2 d. apie 15 val. viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai rado ir atkasė nužudytų 26 metų jaunuolių kūnus. Manoma, kad tai panevėžietis Mindaugas Diržinauskas ir palangiškis Tadas Lukaitis.

Kaip informuoja Panevėžio apskrities VPK, birželio 29 d. į Panevėžio apskrities VPK kreipėsi artimieji ir pranešė, kad į namus nuo birželio 27 d. negrįžta anksčiau minėti asmenys. Artimieji nurodė, kad minėti asmenys birželio 27 d. 2 val. nepažįstamų asmenų buvo išvesti iš vieno buto Panevėžyje, Nemuno gatvėje.

Panevėžio apskrities VPK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėtas laisvės atėmimo.

M.Diržinausko ir T.Lukaičio ieškojo gausios Panevėžio policijos pajėgos, keliamos ir tikrinamos įvairios versijos, atliekamos kratos.

Birželio 29 d. sulaikytas dvidešimt penkerių Panevėžio rajono gyventojas, anksčiau teistas už vagystes, netikrų pinigų, suklastotų dokumentų laikymą, kuriam Panevėžio miesto apylinkės teismas birželio 30 d. skyrė suėmimą 10 parų.

Liepos 1 d. Radviliškio rajone sulaikytas antrasis įtariamasis – devyniolikmetis panevėžietis, anksčiau teistas už vagystę, jam teismas skyrė suėmimą mėnesiui.

Liepos 2 d. apie 15 val. viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai rado ir atkasė nužudytų jaunuolių kūnus. Ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo. Už tai baudžiama laisvės atėmimo bausme nuo 8-erių iki 20 metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Pareigūnai ieško dar dviejų įtariamųjų – Panevėžio rajono gyventojo Sauliaus Vidugirio (gim. 1969 m.), anksčiau teisto už vagystes, plėšimą, chuliganizmą. Panevėžio miesto apylinkės teisme dabar nagrinėjama baudžiamoji byla dėl neteisėto laisvės atėmimo, kurioje vienas iš įtariamųjų – S.Vidugiris.

Taip pat ieškomas panevėžietis Edvinas Stankevičius (gim. 1988 m.), anksčiau teistas už vagystę.

Panevėžio apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai prašo gyventojų, pastebėjusių įtariamuosius, žinančių, kur jie slapstosi, pranešti tel. 112, anoniminiu telefonu (8 45) 503 333. Už vertingą informaciją bus atlyginta. Pareigūnai garantuoja anonimiškumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min