Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 10d. 12:55 , atnaujinta: 2015 balandžio 10d. 16:11

Panevėžio policija ieško moters, kuri nuo tilto į Nevėžį galėjo numesti naujagimį

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje

Į Nevėžį nuo tilto Nemuno gatvėje baltą ryšulį numetusi ir pasišalinusi moteris ant kojų sukėlė policijos pareigūnus. Įtariama, kad moteris į upę galėjo įmesti kūdikį. Šiuo metu Nevėžį šukuoja narai. Ryšulys kol kas nerastas.

Papildyta: 16.11 val.

Po kelias valandas trukusių paieškų narams pavyko aptikti nuo tilto į Nevėžį įmestą ryšulį. Atidarę paketą policijos pareigūnai lengviau atsikvėpė. Versija, kad taip galėjo būti atsikratyta naujagimiu nepasitvirtino.

Ryšulyje buvo sukarpytos banko, nuolaidų kortelės, asmens tapatybės dokumentai. Į paketą buvo pridėta akmenų. Manoma, kad šitaip kažkas pabandė atsikratyti svetimais dokumentais.

Dokumentų ir banko kortelių savininkai bus kviečiami į policiją.

Panevėžio aps. VPK nuotr./Paketo turinys
Panevėžio aps. VPK nuotr./Paketo turinys

Pranešė žvejojusi moteris

Ketvirtadienį, 10.28 val. Panevėžyje, Nevėžio upėje žvejojusi panevėžietė pastebėjo, kad ant tilto atėjusi moteris į vandenį įmetė baltos spalvos ryšulį ir nuėjo.

Paketas kurį laiką laikėsi virš vandens, tačiau netrukus iš akiračio dingo. Moteris apie jai įtarimą sukėlusį atvejį informavo policijos pareigūnus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Kol kas neaišku, kas buvo ryšulyje, tačiau linkstama prie versijos, kad pakete galėjo būti kūdikis.

Narai paieškas Nevėžyje pradėjo dar ketvirtadienį, tačiau nieko nerado. Penktadienį toliau šukuojamas drumstas Nevėžio vanduo, tačiau ryšulio aptikti nepavyksta.

„Paieškas vykdome jau antrą dieną. Ieškome baltos spalvos, maždaug 30 centimetrų dydžio paketo. Tikriname visas versijas. Viena jų – pakete galėjo būti kūdikis. Šiuo metu tiksliname medžiagą, ikiteisminis tyrimas dar nepradėtas. Norime padėkoti žvejojusiai moteriai, kuri pranešė apie įvykį“, – sakė Panevėžio apskrities VPK Viešosios policijos skyriaus viršininkė Aelita Janonienė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Aelita Janonienė
Tomo Markelevičiaus nuotr./Aelita Janonienė

Taip pat kol kas nenustatyta ir įtariamoji, numetusi ryšulį į upę. Pareigūnai kreipėsi pagalbos į visuomenę ir prašo ką nors žinančius asmenis informuoti policiją apie moterį, kuri laukėsi, bet šiuo metu neturi kūdikio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min